Karadeniz Pet

Mubişimin ucuş tüyleri uzamiyor yardim

ibrahin01

Yeni Üye
Arkadaşlar araniza yeni katildim oncelikle merhaba yaklasik 4 aylik mubişim var 2 ay oldu alali aldigimdan belli uçuş tuyleri uzamiyor yaklasik 50 cm yükselebiliyor uçmaya calisinca kanat tuyleri dökülüyor resimleri yolluyorum lutfen yardim olursaniz cok sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

http://imageshack.com/a/img923/6728/3UhlJ8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:34 --

http://imageshack.com/a/img921/3775/Y5qIMw.jpg

Bol bol B vitamini takviyesi yapın. Aminosol bu konuda bir numara.

Son düzenleme:
Suan mybestpetshop sitesinden nekton bio siparisi verdim ve tüy vitaminini veriyorum surekli nekton işe yararmi baytril daha mi iyi buarada tskr ederm yardim için ,etrafimda malesefki kustan anlayan veteriner yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum yarfim ederseniz cok sevinirim

Son düzenleme:
Baytril antibiyotik tir kafana göre vermek yerine uzmanın önermesi daha iyi olur. Ancak içeriğinde B olan vitamin kullanman tüy çıkmasına yardımcı olur. Mamasını da yaparsan tüm ihtiyaçları karşılanmış olur

Mamaya alistiramadim birtürlü hazir mama aldim yemedi kendim yaptim yumurta cicibebe karıştırıp verdim onuda yemedi onerebileceginiz bir tarif var mi buarada kuşum fransiz tüy dökümü hastasi olabilirmi resimleri yollamistim zaten tuyleri dökülünce kanamasi oluyor ama 50 cm falan yükselebiliyor sonra hemen geri yere iniyor..arkadaslar cok soru soruyorum kusura bakmayın mubişim için cok endiseleniyorum surekli arastirma icerisi deyim yardimlar icin bi kez daha tskr ederm

Son düzenleme:
4 aylık ben alalı 2 ay oldu petshopcu kanatlari uzar demisti hala uzamadi surekli b vitamini veriyorum simdide nekton bio aldim onu kullanacam acaba fra siz tüy dökümü olabilirmi resimleri var zaten

Geri