petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişimin ucuş tüyleri uzamiyor yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibrahin01 tarafından 15 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ibrahin01

ibrahin01 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar araniza yeni katildim oncelikle merhaba yaklasik 4 aylik mubişim var 2 ay oldu alali aldigimdan belli uçuş tuyleri uzamiyor yaklasik 50 cm yükselebiliyor uçmaya calisinca kanat tuyleri dökülüyor resimleri yolluyorum lutfen yardim olursaniz cok sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

http://imageshack.com/a/img923/6728/3UhlJ8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:34 --

http://imageshack.com/a/img921/3775/Y5qIMw.jpg

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun İbrahim. Böyle tüylerin çıkmadığı, çıkıp döküldüğü birkaç hastalık var. Tedavi için veteriner hekime götürün kuşu. Böyle bir kuşumu Baytril ile tedavi etmiştim.

3. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Bol bol B vitamini takviyesi yapın. Aminosol bu konuda bir numara.

#3 modernmabuse, 15 Şubat 2016
    Son düzenleme: 15 Şubat 2016
  4. ibrahin01

ibrahin01 New Member

Beğenileri:
    0
    Suan mybestpetshop sitesinden nekton bio siparisi verdim ve tüy vitaminini veriyorum surekli nekton işe yararmi baytril daha mi iyi buarada tskr ederm yardim için ,etrafimda malesefki kustan anlayan veteriner yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum yarfim ederseniz cok sevinirim

#4 ibrahin01, 15 Şubat 2016
  5. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    Baytril antibiyotik tir kafana göre vermek yerine uzmanın önermesi daha iyi olur. Ancak içeriğinde B olan vitamin kullanman tüy çıkmasına yardımcı olur. Mamasını da yaparsan tüm ihtiyaçları karşılanmış olur

6. ibrahin01

ibrahin01 New Member

Beğenileri:
    0
    Mamaya alistiramadim birtürlü hazir mama aldim yemedi kendim yaptim yumurta cicibebe karıştırıp verdim onuda yemedi onerebileceginiz bir tarif var mi buarada kuşum fransiz tüy dökümü hastasi olabilirmi resimleri yollamistim zaten tuyleri dökülünce kanamasi oluyor ama 50 cm falan yükselebiliyor sonra hemen geri yere iniyor..arkadaslar cok soru soruyorum kusura bakmayın mubişim için cok endiseleniyorum surekli arastirma icerisi deyim yardimlar icin bi kez daha tskr ederm

#6 ibrahin01, 15 Şubat 2016
  7. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    kuş kaç yaşında

8. ibrahin01

ibrahin01 New Member

Beğenileri:
    0
    4 aylık ben alalı 2 ay oldu petshopcu kanatlari uzar demisti hala uzamadi surekli b vitamini veriyorum simdide nekton bio aldim onu kullanacam acaba fra siz tüy dökümü olabilirmi resimleri var zaten

Sayfayı Paylaş