Karadeniz Pet

mubişimin yaşı kaçtır bide eğitebilirmiyim ?

• Konbuyu başlatan orcunaslim
  • Başlangıç tarihi
O

orcunaslim

Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Gözlerinin etrafında grileşme var yeni aldım değiştiricem büyükse 4 aylıktan

4 aylıktan büyük... Kafa üstü (alın) beyaz, gözlerde de grileşme var ise 4 aylıktan büyüktür. kuşu alalı ne kadar oldu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 gün önce aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

götüreyimmi geri eğitebilirmiyim kolaylıkla ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Gözlerinin etrafında grileşme var yeni aldım değiştiricem büyükse 4 aylıktan

7-8 aylık bi yakışıklı konuşturmak için epeyce geç kalınmış ancak imkansız değil tabi eğer eğitip konuşturmak istiyorsanız eş alıp yavrusunu eğitmenizi tavsiye ederim veya aldığınız yere götürüp yeme yeni düşmüş bir yavru ile değiştirin daha kolay olur eğitmek konuşturmak.

Burnu mor gözü tamamen siyah olacak. şart olmamakla birlikte gagasındada siyahlık varsa al o kuşu.

Buldum bi tane ama resimi atamam cunki telefondan giriyorum gagasının ucu siyah ama biraz iykucu gibi geldi bide kafese girince cikamadi :D bende her seyini yere koydum ceresinin renki pembeyle mor karisimi erkektir demi ??

Buldum bi tane ama resimi atamam cunki telefondan giriyorum gagasının ucu siyah ama biraz iykucu gibi geldi bide kafese girince cikamadi :D bende her seyini yere koydum ceresinin renki pembeyle mor karisimi erkektir demi ??

4 aylıktan küçük kuş al. kafasının üstü ful çizgili olsun beyaz olmasın , Gagası siyah olanı al , Gözleri Sipsiyah olsun. 4 aylıktan küçük olur ve petshop'un kafesteki en aktif kuşunu al. Aldığın kuş pasif olmasın. 4 aylıktan küçük kuş için bence cinsiyet tam belli olmaz çünkü ben aldım 4 aylıktan küçük pembeydi , Şuan masmavi... 4 ayı geçtikten sonra ceresinin rengi tam oturur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
7-8 aylık bi yakışıklı konuşturmak için epeyce geç kalınmış ancak imkansız değil tabi eğer eğitip konuşturmak istiyorsanız eş alıp yavrusunu eğitmenizi tavsiye ederim veya aldığınız yere götürüp yeme yeni düşmüş bir yavru ile değiştirin daha kolay olur eğitmek konuşturmak.

kaç aylık olduklarını mı nasıl anlarsın ?

Geri