Karadeniz Pet

Mubişimin Yeni özelliği

• Konbuyu başlatan jackaltr
  • Başlangıç tarihi
J

jackaltr

Guest
Mubişi kafesinden çıkarıyorum, koyuyorum herhangi bir yere ben yatağa yatıyorum benim yanıma gelip altıma girmeye çalışıyor elimle kafasını seviyorum hatta elimle tamamen üstünü kapatıyorum mayışıp kalıyor hemen her seferde kendini dahada çok altıma sokuyor çok ilginç bundan nasıl vazgeçtiricem bunu ya :D

tam benim istediğim şekilde bir kuş ya of değişelim mi kuşları :D

tam benim istediğim şekilde bir kuş ya of değişelim mi kuşları :D

vallahi kardeşim ben bunu çok evcil yaptım yakında bacak bacak üstüne atıp benle beraber tv izlicek :D ama neredeyse hiç kafese koymuyorum ben kafese sokmaya çalıştıgım an elimi çok kötü ısırıyor :)

bende hiç kafese koymam kuşları ama öyle gelip bana sokulan kuş olmadı :D omzumda ayağımda kafamda uyuyan oldu yastıkta benle uyuyan kuşum olduda sokulan olmadı :(

bende hiç kafese koymam kuşları ama öyle gelip bana sokulan kuş olmadı :D omzumda ayağımda kafamda uyuyan oldu yastıkta benle uyuyan kuşum olduda sokulan olmadı :(

ben çok ilgi gösterdim ama neredeyse 2 haftadır hep birlikteyiz bi saniye bile ayrılmadık desek yeridir belkide bu yüzden bana güvenip sokuluyor :D sokulup bana bakması zaten çok hoş anlıyorum hemen elimi üstüne koyuyorum kafasını da baş parmagımla seviyorum o da altımda gagasını gıcır gıcır ettırıyor hoslandıgını anlıyorum :)

Geri