petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişin bıraktığı bu şeyin anlayamadım yardım edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ngeen tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ngeen

ngeen Guest

Arkadaşlar sizden bi yardım almak istiyorum, mubiş konduğu veya gittiği yerde fotodaki gibi bişiyler bırakıyor sık sık değil ara ara gözüme çarpıyor. acaba bu nedir dışkımı yoksa ağzında yemmi taşıyor ne olduğunu çözemedim yardımlarınızı bekliyorum

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kanatlarına ve boynuna yem saklardı benim kuş, uçunca veya kendi konduğu yere dökerdi ,

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    Darı içi kusuyordur. hasta olabilir hastalık belirtisi varmı (tüylerde kabarma vs.) kızışmış erkeklerde de oluyor sağa sola yem kusma

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam,
    Muhabbet kusmuş.
    Yemde sevmediği bir şey olabilir,
    Fazla yemiş olabilir,
    Hasta olabilir.

5. Zahid Çakmak

Darı yemi içi, kuşlar yediğini bazen yutmadan kaşınırlar bu yüzden bu yemler uçunca konunca etrafa dökülür, yada fazla yem yediyse bir şeyle oynayınca ağzından kusar.

6. ngeen

ngeen Guest

çok sağlıklı duruyor hatta yerinde duramıyor cıvıl cıvıl bi kuş hasta olacağını hiç zannetmiyorum. acaba yeni aldığım yemi mi beğenmedi ?

7. simaykahraman

bence kusmuş.Benim kuşumda arada kusuyor çok yem yiyor birazcık dobiş :) çok uçtuğunda yorulunca özellikle bi yere konuyor kafasını sallayıp etrafa yem saçıyor. bunu kendini rahatlatmak için ve hareketlerini kolaylaştırmak için yapıyormuş. :)

Sayfayı Paylaş