petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişin eşini nasıl belirlerim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Paşa01 tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Paşa01

Paşa01 Guest

Hocalrım ben mubişime eş atmak istiyorum fakat şöylebir sorun var petshopdan alacam ya kuşum eşini kabul etmezse diye düşünüyorum ne yapmalıyım yardım edin hocalarım abilerim lütfen

2. Yusuf ŞANLI

Adanada uretici var diye biliyorum ordan alsan yada illa petshopdan alcaksan konus kusu kendi kafesinde 2 3 gun orda birak o yanina es atip bi kac tane denesin

3. Paşa01

Paşa01 Guest

hocam peki üreticelerdekini kabul eder mi ? yoksa onda da mı beklemesi lazım

4. mervekcrgl

beklemesine gerek yok ya kuşunu götür kafesle içine eş at en fazla 15 dk da anlaşılır gagalar yada yakınlaşır öper

5. Yusuf ŞANLI

Simdi soyle kus uretici kusu diye cifleseck anlamnda degilde ureticide buyuk salma olur senin kusunu oraya atar bi sure izlersiniz oyle alirsiniz uretici de degistirme imkanin var ayrica salmasina kusunuzu koyarken hastalikmi kapti sumu oldu bumu oldu derdiniz olmaz

6. Paşa01

Paşa01 Guest

anladım hocam çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş