petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişler Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve MuratODABAS tarafından 6 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. MuratODABAS

Merhaba ,

Evimizde 2 çift kuşumuz var bunlardan 1 çift 2 tana yavruladı hepsi bir çifthanede yaşıyor .

Yavrulardan birini yetiştirmek istiyorum ele alışsın , konuşsun yakınlık göstereyim diyoruum..

Kafes olarak Hagen M02 almayı düşünüyorum hem ortadan ikiye ayrılıyor hem küçük hemde büyük olarak kullanılabiliyor..

İlerde bana avantajı olur fiyat olarak bayağı tuzlu orası ayrı

Siz ne diyorsunuz , diğer yavruyu ise annem alacak galiba..

2. Engin DERİM

Çok kaliteli bir marka seçmişsiniz. Fiyatı o nedenle yüksek. Daha uyguna aynı özellilkeri taşıyan kafesler bulabilirsiniz.

3. MuratODABAS

Bildiğiniz ve aklınızdaki kafesler nelerdir acaba

4. Korhan YALÇIN

Ben hagen m02 marka kafesi 145 tl ye aldım geçen sene. 2 ay önce arkadaşıma aradık o fiyata bulamadık site kapanmış 195 e aldık. Her kuruşuna değer o boyutta alternatifi de yok. Uygun fiyata arkadaşın söyleyeceği kafesi merakla bekliyorum. 2. m02 yi alıcam 12 kuş oldu gerçekten varsa onu alalım.

5. Lütfi ÖZER

bence böyle kafeslere 200tl vermeye gerek yok şuanda benim çok güzel bir projem var yükleği 1m ve genişliğide 1m olan kocaman bir tel kafesi 120tlye felan mal ediyorum isterseniz bu projemi sizinle paylaşabilirim ..

6. Korhan YALÇIN

Lütfi kardeşim projeni benimle paylaşırsan çok memnun olurum, güzel bir kafesi se 2 adet düşünüyorum. Yaptırma imkanın varsa 60 genişlik 60 yükseklik olan civarı kafesten de 3-4 adet ihtiyacım var bilgi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş