petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişler neden hızlı ve belirgin nefes alır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mana tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

Arkadaşlar benim bir kuşum aldığımdan beri hızlı nefes alıyor ve ağzını açıp kapıyor yorulmuş gibi hani tepeye tırmarınız soluğumuz kesilir hızlı hızlı nefes alır veririz tükenmiş gibi aynen bu mubişim öyle.Sebebi nedir?

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    hızlı nefes alıp verirken kuyrukda aşağı yukarı oynama varmı?

3. Mana

Mana Guest

farkli bir oynama yok kuyrukta zaten vucudu oynuyor nefes alip verdikce derinden. bunun disinda belirgin kuyruk hareket degismesi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

guncellllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Konuyu kapatıyorum nasılsa cevap veren yok.

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Solunum yolu hastalıklarında oluyor genelde benim yavruda ölmeden önce çok hızlı nefes alıyordu bir veterinere gösterin derim suanji yavrularımda böyle bir durum yok çünki

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Sayfayı Paylaş