Karadeniz Pet

Mubisler peynir yermi???

34arda34

Meraklı Üye
Arkadaslar solemesi ayip peynir yerken beni dikatlice izliyolardi bir parca peynir verdim tadina bayagi baktilar yediler yani kuslar icin süt zarrali biliyodum sizce peynirin zqrari olurmu yoksa haftada bir azda olsa vermeyi duyunuyorum

Bazı Kuşlar Ne Olsa Yer :D Kumlarını İhmal Etme Devamlı Kontrol Et Halsizlik Vs Varmi Diye İshal Filan Olursa Daha Verme Bence Şu Anki Kuşumun Yemediği Yok Malesef Çok Meraklı Ama Bişeyde Olmadi Şimdiye Kadar

benim rıfkı benle beraber kahvaltıda labne yedi 3 gün sonra rıfkıyı kaybettim :( bence peynir filan vermeyin

Bi Benimkisine Bişey Olmuyor :D

benim rıfkı benle beraber kahvaltıda labne yedi 3 gün sonra rıfkıyı kaybettim :( bence peynir filan vermeyin

Anladim kotu bir durum sut ve süt urunlerinin zarrali olabilecegini bir yerde okumustum ordan sormak istedim benim kus elma armut disinda herseyi yiyip deniyolr ozelikle havuc misir ve yumurta bayiliyolar

Bence riske girmeye gerek yok. Sonuçta kuşların gıda kaynakları belli süt ürünleri gereksiz.

aynen öyle oldu.. :( iki günde gitti

O Tür Kimyasal Yağ İçeren Şeyleri Asla Kuşuma Vermem Kendimde Yemem Sonuçta Erimiyor Vucütta Özellikle Sana Yağ Vs Zaten Sindirim Sistemleri Bizimkinden Çok Farklı Kumlara Sürterek Sindiriyorlar Midelerinde Bence Beyaz Peynir Vsden Bişey Olmaz.Ben Hakiki Kestane Balı İle Besliyorum :D Bal Tutmadı Şimdiye Kadar Umarım Bişey Olmaz :D

O Tür Kimyasal Yağ İçeren Şeyleri Asla Kuşuma Vermem Kendimde Yemem Sonuçta Erimiyor Vucütta Özellikle Sana Yağ Vs Zaten Sindirim Sistemleri Bizimkinden Çok Farklı Kumlara Sürterek Sindiriyorlar Midelerinde Bence Beyaz Peynir Vsden Bişey Olmaz.Ben Hakiki Kestane Balı İle Besliyorum :D Bal Tutmadı Şimdiye Kadar Umarım Bişey Olmaz :D

çam balı felanda ver :D

çam balı felanda ver :D

Çam Malesef Olmuyor Bİzim Orada Anca Arıya Yetiyor O Ama Kestane Balıda Fena Kilosu 50-100 TL :p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

Ben Bile Yemiyorumm Kuşa Veriyorum :D

Teşekkürler arkadaşlar bunları öğrendiğimiz iyi oldu.kuşlar meraklı herşeyin tadına bakmaya bayılıyorlar.acaba normal çay şekeri bir şey yaparmı,benim kuş çok seviyorda

Teşekkürler arkadaşlar bunları öğrendiğimiz iyi oldu.kuşlar meraklı herşeyin tadına bakmaya bayılıyorlar.acaba normal çay şekeri bir şey yaparmı,benim kuş çok seviyorda

Bence sekerin faydasindan cok zarari var tum canlilara oda eksik olsun yemesin keratalar

yemez olur mu bee ne bicim yiyor bnmkiler ..

Fazla vermiyorumda arasıra kemiriyo sıpa

Şeker İshal Ediyor Bence

Geri