petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen

Selam dostlar bende 4 muhabbet kusu var bırı takım dıger ıkısı erkek dısı es degıller kafesın bırtanesı salonda dıgerı arka odada ben arkada olanları kapalı balkona koydum acaba ıkı kafesı yan yana koysam yumurta yapmalarını etkılermı ?

2. Mehmet ŞEKER

etkilemez iyi olur bence sürü psikolojisi

3. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. ugur_dagdelen

Sadece 1 yumurtada kaldı dişi yaa..

5. Mehmet ŞEKER

kızgınlık yumurtası o zaman..

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eğer yumurtayı yuvaya yaptıysa yerlerini değiştirmeyin. Yok eğer yuvalığa yapmadıysa veya yaptıysa ve üzerinden 3 gün geçtiyse büyük ihtimalle kızgınlık yumurtasıdır. Kafesleri taşıyabilirsiniz ama kuşlar birbirlerini görmezse iyi olur mahremiyet açısından.

7. Lütfi ÖZER

şöyle bir durum vardır eğer amaç yumurta almaksa kuşları tek bi odada toplamak daha mantıklı çünkü çıkarılan güzel sesleri diğer takımlarda öğrenmiş olur içgüdüsel anlamda gelişirler ama eğerki amaç kuş eğitmekse kuşlar ayrı odada olmalı

8. Mehmet ŞEKER

ben eğittiğim kuşu ayrı oda da tutuyordum. şimdi eğittiğim kuş ile çiftimi aynı odaya aldım. eğittiğim kuş şimdi daha çok konuşuyor

Sayfayı Paylaş