Karadeniz Pet

mubişlerden yavru beklerken balıklardan yavru geldi :)

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar muhabbetlerimden yavru beklerken balıklardan yavru geldi maşallah 5 6 tane yavrusu var şuan yeni yumurtadan çıktılar galiba ne kadar büyüdüklerinde ayırayım onları ve ayıracağım zaman neyle alayım onları teşekkürler şimdiden :)

Öncelikle ne tür besliyorsun?? akvaryumunun fotoğrafı var mı ? onları filesi var onunla alabilirsin

Hayırlı olsun yavrularınız, tür nedir ve fotoğraf atabilirseniz akvaryumun tamamını görebileceğimiz yardımcı olalım.

ciklet cinsi ise direk ayırmanı öneririm yavrulukta büyütebilirsin yavrular için olan yemlerden alıp iyice ufala o şekilde besle en azından kayıpsız büyüme şansları yüksek olur, almak istersen dikkatli ol ama çabuk ezilirler :)

Cichlid olupta yavrularını canı pahasına koruyan onlarca belki yüzlerce tür var. Türünü söylerseniz veya resmini koyarsanız, yardımcı olmaya çalışabiliriz.

kime niyet kime kısmet :)

Taner yavrulari alirsin insallah benim kus yumurtladi yumurtluccak az kaldi yakinda atarim yumurta fotolari:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Darisi basina

inşallah hayirli olsun baliklarin türü zebra chichild diye geciyor galiba kimseyi yaklastirmiyorlar oraya ve cok asabi hayvanlar motorlari yamulmuştu düzelteyim dedim elimi isirmaya calistilar 10 15 tane yavru vardi suan gördüğüm kadariyla 2 3 tane kalmiş erkek balik ağzinda taşiyor diye düşünüyorum ağzindan yavru çikiyor arada yavru daha çok küçük almam doğru olacakmi hem baliklar üzülmesin sonra gozu gibi koruyorlar

Geri