Karadeniz Pet

Mubişlere Ballı KRAKER Yapma Zamanı :)

Nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    39
O Bal Ne Öyle :D Evde Kuş Sürüsü Var Heralde :D

cok hızlı küfleniyor dikatli olun havalarda sıcak istenmeyen seyler olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 09:36 --

3 tanesi 3 liraya satılır o ürün 90 gram zaten içinde yüzde 1 bal bulunur bizim hazırladıgımız karısımların kusa zararı oluyor bunu unutmayın hiçbir zaman 30 g lık kusa enerji patlaması yaptırıyoruz o kusun o kadar besıne ihtiyacı yok

Ne bileyim arkadaş öyle bir konuştun ki sanki içerisinde neler olduğuna çok eminsin. İçinde ne kadar bal olduğu önemli değil muhabbetlere göre hazırlanıyorsa elbet vardır o kadarda değil. 20 tl ye satılacak değil ya ballı kraker ? Kafes fiyatına. Ben senin o değerlendirmeni kınıyorum içerisinde bal yok felan deyişin olmasa koymazlar herhalde satışa veya kagıdın üstüne. Ha bonie ha başka şey farketmiyor.

Önceden ballı kraker tariflerimi varmış.

ben tarif ederim isteyen uygular istemeyen yapmaz hazır alır faydasını görmez.
****10 tane cubuga 2 kasık bal kullanılır. ***

çok güzel gibi göründü en kısa zamanda deneyeceğim valla.

bende etimekli pırınc un nıjer tohumu bıra mayalı bebe bıskuvısı 12 vıtamınlı ekmek ici havuc kızıştırıcı tohumdan yaptım benımkıde cok şekılsız oldu ama sevdıler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bravo Anlatım Çok Güzel Umarım Bende Yaparım

çok güzel gibi göründü en kısa zamanda deneyeceğim valla.

bende etimekli pırınc un nıjer tohumu bıra mayalı bebe bıskuvısı 12 vıtamınlı ekmek ici havuc kızıştırıcı tohumdan yaptım benımkıde cok şekılsız oldu ama sevdıler...

teşekkürler denemekte fayda var bol yavru alırsınız saglıklı olur