Karadeniz Pet

mubişlere eziyet edip üstüne paylaşmak

bilgeminnos

Meraklı Üye
az önce bu türden gördüğüm ikinci şeyden sonra konu açmaya karar verdim ilki kuşun kafasını koparmış çünkü fazla ötüyordu yazıp gülen yüz koymuş ikinci kişide kalbini felan sökmüş (kalbini söktüm ... iğrencim jsjsjsjsjsj:)) yazmış bunları intagramda muhabbet kusu sayfalarında gördüm protesto etmişler ilk kişinin bizzat profilinde gördüm paylaşmıs tabi sonra tıkladım bağlantı bozuk diyodu aldığı tepkilerden şikayetlerden ötürü silmiş yani o kadar kötüyüm ve durgunumki şu yazıyı bile bi satte toparlayabildim

yani bide bizim orda bi çocuk muhabbet kusunu öldürmüştü daha üç yaşına yeni giren bi çocuktan bahsediyorum önce sopaylamı ne vurmus her neyse işte cocugu eleştirmiyorum asıl çocuga bu duyguyu yada duygusuzluğu kazandıran örnek olan cani varlıklar her ne olursa olsun masum canlıya kedi kopek kus ... eziyet edenler cezasızmı kalıcak bu yuzden actım zaten konuyu tamam sayfalarda şikayet imzaları felan katıldım ama yeterli degil en fazla hesapları kapanır oda fazla şıkayetten bi sure yeni hesap açıp hayata devam edicekler

öncelikle instagramda sayfalar imza kampanyası açmış bunun linkini paylaşıp payaşamadımı bilmiyorum sitenin kuralları geregi kişileride paylaşamıyorum sanırım ama onun dışında ne yapılabilir ki keske fazlası gelse elimden

bu arda sayfa sahıplerıne seslenıyorum neyı ne kadar pylaşabiliyorum ona göre link atıcam
her ne olsa olsun hem canılık hemde kotu örnek olan cani yaratıklar ben bizim kusu azcık durgun görsem günüm mutsuz geciyo bi gözümün içine bakışı yeter ben sizin meraklı hallerine kurban olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Papağan fotoğrafı tam bir vahşet örneği idi.

Onlara insan bile denilemez.
Sadece kuşa değil hayvanların herhangi birine eziyet eden kişinin insanlığını sorgulamak lazim