Karadeniz Pet

Mubişlere Lunapark Yapılmaz mı yani?

Volkan VAROL

Yeni Üye
Dedim ya uğraşmayı seviyorum :) Kuşlar burdan ayrılmıyo , gerçi o topu parkurdan aşağı ittiklerine veya dönme dolabın içinde hamster gibi koşarak onu döndürdüklerine daha şahit olmadım ama :) insan ortaya güzel şeyler çıkarınca mutlu oluyor...Ama burda vakit geçirmeyi seviyorlar alışacaklar yavaş yavaş :)

Ooo çok iyiymiş valla müthiş emek eline sağlık

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oynarken bir video çekebilirseniz bizde izleriz :)

Efsane olmuş. :)

Tebrik ederim gerçekten başarılı

Video isteyen arkadaşlar vardı :) özellikle döndükleri kısmı çok kullanıyorlar peş peşe konduklarında kendileri bile döndürüyorlar. gerçi ben ona küçük bir motor taktım otomatikde dönüyor ama pil takmadım henüz :) Ortadaki sivri gibi duran yere gaga taşı takmayı düşünüyorum ucu sivri olmasa da tehlikeli olabilir.Işık sistemi felan ,zamanla daha da geliştireceğim sanırım :)

https://youtu.be/AG2PmGiWAM0

Eline sağlık yaparken kullandığın bütün malzemeleri ve nasıl yaptığını söylesen hiç fena olmaz :)

Çok hoş olmuş gayet başarılı ama bence plastik kaydırgaç ve hasmter dönmesi için olan plastik seyi çıkarsanız daha iyi olur daha rahat eğlenirler.
Mubişlere iyi eğlenceler

Elinize sağlık çok güzel olmuş valla imrendim :( zahmet olmazsa bunu yaparken kullandığınız malzemeleri bana özelden yazarmısınız bende şuan böle bir şey yapmayı düşünüyorum​

Geri