petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişleri değiştirdim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bettikler tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    geçenlerde petshoptan iki tane eş almıştım hayvanlarhoşuma gitmedi kabarıp duruyorlardı bi de dişinin kanadının tekinde sorun vardı bugun bi çift gelmiş memurdan :) hareketli özellikle erkeği coşkun un soyundan geliyor galiba :) bunların ırkını cözemedim yardımcı olurmusunuz bide ortalama kaç aylıklar

ilk resim eski kuşlar

ikinci ve 3. resimler yeni kuşlarım

2. Selahattin GÖKTAŞ

hayırlı olsun sağlıklı görünüyorlar. erkek yaşına girmiş dişi ise girmek üzere.

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kuşlar yerli hayırlı olsun

4. yesilcin

yesilcin Guest

maşallah kuşlarınız çok güzeller erkek cin gibi bakıyor))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

kardeş birde o sarı yemlik mi mamlık mı neyse o kuşların ayaklarına zarar vermez değil mi?

5. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    hocam erkek baya hareketli pil yutmuş gibi durmuyo yerinde sarı kutuya da yumurta sarısı koyuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

dişi yumurtlama olgunluğuna erişmişmidir aceba

6. buzmavi

buzmavi Guest

maşallah darısı başımıza :)

7. yesilcin

yesilcin Guest

tam zamanları sanırsam kardeşim sen yuvalık tak istersen hayırlısıyla yavru alırsın inşallah.

8. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    hocam yuvalığı taktımda hiç girmiyorlar :mad:

Sayfayı Paylaş