Karadeniz Pet

mubişlerim ile ilgili sorunum

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
Kızışmış genç erkek bir mubişim var ona genç bir dişi alıcam çiftleşmesi için :)
ama evde ayrı bir kafeste erkek kanarya var sorun olurmu acaba ?:confused:

Hakan Bey kanarya ile muhabbet kuşlarının birarada olması pek sağlıklı değil. Neden diye soracak olursanız eğer; Kanaryanın ötümünü zamanla bozuyor muhabbet kuşları.

kanarya ztn tanıdığım verdi üretimhanenisinden kanarya kısır diye. 4 yaşında kanarya fazla ötmüyor yaşlı sonuçta

Hakan Bey kanarya ile muhabbet kuşlarının birarada olması pek sağlıklı değil. Neden diye soracak olursanız eğer; Kanaryanın ötümünü zamanla bozuyor muhabbet kuşları.

Muhammet Bey benim sorunum mubişlere bir sorun olması acaba muhabbet kuşlarına sorun olurmu çiftleşmesi için yardımlarınızı bekliyorum...

Ayni odada olmasa bence sorun olmaz 9 veya 10 aylik bi disi alrsan kizmis es tutarsa gelsi yumurtalar egerki ciflesmede sorun cikarda disi yanasmassa ki yanasi vitamin va kizistirici yemlerle desteklersin. :) hayirli aksamlar herkese

Ayni odada olmasa bence sorun olmaz 9 veya 10 aylik bi disi alrsan kizmis es tutarsa gelsi yumurtalar egerki ciflesmede sorun cikarda disi yanasmassa ki yanasi vitamin va kizistirici yemlerle desteklersin. :) hayirli aksamlar herkese

Sağol kardeşim ztn bende öyle yapmayı düşünüyordum :DD kanaryayıda geri vericem ztn bana alışık değil :S 4 yaşın da:DD

Geri