petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişlerim ile ilgili sorunum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

Kızışmış genç erkek bir mubişim var ona genç bir dişi alıcam çiftleşmesi için :)
    ama evde ayrı bir kafeste erkek kanarya var sorun olurmu acaba ?:confused:

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Hakan Bey kanarya ile muhabbet kuşlarının birarada olması pek sağlıklı değil. Neden diye soracak olursanız eğer; Kanaryanın ötümünü zamanla bozuyor muhabbet kuşları.

3. Hakan GÖLGE

kanarya ztn tanıdığım verdi üretimhanenisinden kanarya kısır diye. 4 yaşında kanarya fazla ötmüyor yaşlı sonuçta

4. Hakan GÖLGE

Muhammet Bey benim sorunum mubişlere bir sorun olması acaba muhabbet kuşlarına sorun olurmu çiftleşmesi için yardımlarınızı bekliyorum...

5. Enes Arslan

Ayni odada olmasa bence sorun olmaz 9 veya 10 aylik bi disi alrsan kizmis es tutarsa gelsi yumurtalar egerki ciflesmede sorun cikarda disi yanasmassa ki yanasi vitamin va kizistirici yemlerle desteklersin. :) hayirli aksamlar herkese

6. Hakan GÖLGE

Sağol kardeşim ztn bende öyle yapmayı düşünüyordum :DD kanaryayıda geri vericem ztn bana alışık değil :S 4 yaşın da:DD

Sayfayı Paylaş