petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişlerim Nijer yemiyor !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve omermangal tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. omermangal
    Gizli

Arkadaşlar benim muhabbet kuşlarım nijer tohumu yemiyorlar normal yemini yiyor nijere hiç dokunmuyor ve yeminden başka hiç birsey yemiyor sadece yem ve su Dişi 7 erkek 6 aylık tir.
    CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

Ömer Faruk Mangal
    ----------------------------
    Evde Üretici

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Dostum benim kuşlar da öyle. İkisi de 10 aylık. Yem, su ve ballı kraker yiyorlar.

3. omermangal
    Gizli

Diğer mama vs. nasıl yedirebilirim

Ömer Faruk Mangal
    Evde Üretici

4. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Hocam 1 kg yeme karıştırdım bende nijeri yemediler yemleri yiyorlar bilmiyorum mamada yemiyorlar havuç veriyorum onuda yemiyorlar dişim kızıştı ama erkek daha kızışmadı bekliyorum sabırla kaç aydır...

5. omermangal
    Gizli

Kardeşim tıpa tıp aynı sorunumuz var benim dişide kızışdı erkekte tın yok :(

Biri bizi aydınlatırsa LÜTFENN
    Ömer Faruk Mangal
    Evde Üretici

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Mama yapin kusunuza mamanin icine karistirin bide ole deniyin buyuk ihtimal yiyebilir

7. omermangal
    Gizli

Öyle yaptım mamayı yemiyor ama alışır inşallah

Ömer Faruk Mangal
    Evde Üretici

8. Mubiş94
    Gizli

Mubiş94 Guest

Siz öyle diyonuzda ben bi kuş almıştım muhabbet kuşu yemi yemiyodu hiç dokanmıyodu en son aspur koydum kanarya yemi yumuldu :)

Sayfayı Paylaş