Karadeniz Pet

Mubişlerim Yaptığım Oyun Standında Oyun Oynarmış :)

M

Mana

Guest
[YOUTUBE]watch?v=BC51CHWBwb0[/YOUTUBE]

KrgoJM.jpg

izleyemeyen arkadaşlar için link aşağıdadır,

https://www.youtube.com/watch?v=BC51CHWBwb0

baya bir kuşunuz var gibi gözüküyor hepsi alışıkmı yoksa yabanileştilermi ?

Çok mutlu gibiler:)

aynı zamanda çokta şanslılar

cem caner, normalde 8 taneydi şu an 6 tane kaldı. hepsi alışık bana hiçbiri kaçmıyor korkmuyor :)

metin şahan, evet çok mutlular yeni yaptığım yeri çok beğendiler :)

nilya emin, keşke onları daha şanslı yapacak şeyler bulabilsem inanın yavrum gibi görüyorum :)

Video sonunda sağ üstte kalan yanlış görmediyse erkeği çok beğendim. MaşAllah çok heybetli.

Yeni hali yok mu? MaşAllah. Allah nazarlardan saklasın

Çok iyi. Allah nazarlardan saklasın

Çok sağolun tek dileğim kafesten bir dişiyle eş olmasıydı pakistan kuşumla arada yakınlaşıyorlardı ama onun eşi vardı. Ne yazıkki 1 hafta önce falan pakistan kuşum öldü hemde aniden birşey yokken. Benim ingiliz kaldı öyle tek başına.

Sent from my iPhone using Tapatalk

parmağınıza aldığınız(mavi) aynı benim jesse. onun cinsi nedir acaba (herhalde aynı renk ama farklı cins olma ihtimali yoktur değil mi)

inanın cinsini bilmiyorum ama tahmin edersem avustralya yerli erkek mubiş, yalnız mavi değil aslında rengi açık ispirto rengiyle açık mavi karışımı bir renk :) sizin kuşunuzun da maşallahı var

Moderatör tarafında düzenlendi:
inanın cinsini bilmiyorum ama tahmin edersem avustralya yerli erkek mubiş, yalnız mavi değil aslında rengi açık ispirto rengiyle açık mavi karışımı bir renk :) dizin kuşunuzun da maşallahı var

teşekkür ederim . kendi kuşumun cinsini merak ettiğimden size sorayım dedim :)
Krgb5B.jpg

teşekkür ederim . kendi kuşumun cinsini merak ettiğimden size sorayım dedim :)
Krgb5B.jpg

doğrusu ben sadece temel olanları biliyorum yani show,jumbo,ingiliz bunu zaten herkes ayırt edebilir sanırım bir de benim pakistan vardı onu ayırt edebilirim gerisini pek bilmiyorum tür konusunda. isterseniz konu açın orda mutlaka söylerler bilen arkadaşlarımız