Karadeniz Pet

Mubişlerimden Yeni Sevimli Fotoğraflar =)

M

Mana

Guest
Kr5Prz.jpg

e7aRzr.jpg

KP1X9b.jpg

KgrmaQ.jpg

x9akyO.jpg

Kqd7LV.jpg

wMVq77.jpg

eQLbqr.jpg

eXMOAO.jpg

KdvYpQ.jpg

e5aWJA.jpg

xADBRQ.jpg

x0ROMV.jpg

K4j6BY.jpg

xJZPoE.jpg

wOvQ13.jpg

xGmL8v.jpg

Tabii kuşlar güzel, makina da tam profesyonel olunca böyle oluyor demek ki :D

Tabii kuşlar güzel, makina da tam profesyonel olunca böyle oluyor demek ki :D

elim çok kaydı ama yine de fena değil fotolar normalde daha net çıkıyor :) sağolasın kardeşim yorumun için. benim favorim en küçüğü şu an, sarı yüzlü açık mavi göğüslü gümüş kanatlı :) gri olan ingiliz bi resimde gülmüş sanki gözlerini kapatıp :D

Ammann yakışıklı göbekli başçavuşum şeftali :D <3

O bi lokmacık pakistanda şirinlikten adam öldürür,adı ne onun sahiden? :)

Hepsine Maşallahx5

Valla ben bu ortamda yaşasam dışarı çıkmam herhalde asosyal olurum

hele o patates var ya o patates, bütün hepsine bedel o patates ..

böyle sıklıklı paylaşımlar istiyoruz Mana Hanım :)

Ammann yakışıklı göbekli başçavuşum şeftali :D <3

O bi lokmacık pakistanda şirinlikten adam öldürür,adı ne onun sahiden? :)

Hepsine Maşallahx5

Teşekkürler :) adını eşim koydu arapça bındıqıyye diye telaffuz ediyoruz yazılışı nasıl bilmiyorum :) pakistanımın kanatları çıksın daha mutlu olacam inşallah hanımefendi zaten kafesin güzellik kraliçesi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

Valla ben bu ortamda yaşasam dışarı çıkmam herhalde asosyal olurum

hele o patates var ya o patates, bütün hepsine bedel o patates ..

böyle sıklıklı paylaşımlar istiyoruz Mana Hanım :)

Ah o patates ahhh :D ömrümü yedi hiç susmuyor kafasını resimdeki gibi kabartıp sakallarını açıyor öyle sonra bıcır bıcır susmak ne bilmiyor :D inşallah ilerde de paylaşıcam yeniden :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Teşekkür ederim :)

Hepsine maşallah

Favorim Şef-tali
2. yanındaki griliyeşilli

KdvYpQ.jpg

3. sıraya da turkuazı koyuyorum.

xJZPoE.jpg

Diğerleri de idare eder .DD

Teşekkürler beğendiğin için :) benim favorim açık mavi olan pakistan =) serçe kadar küçük ve çok sevimli.tabi gri kuş hastası olanlar şeftaliyi beğeniyor :)

Hepsi birbirinden sirin ama bence seftalinin ve sari kafali gogus kismi mavi olanin ayri bir havasi var. :) bu arada kafes aksesuarlari da cok guzel gorunuyor, rica etsem kafesin boydan bi fotografini ekleyebilir misiniz? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hepsi birbirinden sirin ama bence seftalinin ve sari kafali gogus kismi mavi olanin ayri bir havasi var. :) bu arada kafes aksesuarlari da cok guzel gorunuyor, rica etsem kafesin boydan bi fotografini ekleyebilir misiniz? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet o pakistan minnacık bebeğim daha :) evimizin en büyük neşesi o şu an. Tabi eklerim çekerim en yakın zamanda :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

çok canlı çıkmışlar

Teşekkürler :)

2. fotoğrafta sanki soldaki kuş trip atar da sağdaki kuş hadi bee naz yapma dermiş gibi :D