Karadeniz Pet

Mubişlerimin Cinsi Irkı nedir ?

Ezgi Yılmaz

Meraklı Üye
A2RW6z.jpg
,
rLlnM1.jpg
,
p4ZlPq.jpg
,
LPVmb1.jpg

Yeni resimler
Oğlum fistik daha önce erkek olduğuna karar kilmistik. Simdi yeni fotoğraflar ini attim gözlerinin etrafında gri halkalar oluşmaya basladi ne kadarlik oldu oğlum acaba :) ve hala oğlan olduğunda kadarki miyiz ?
Birde saglikli görünüyor mu ? Hic sebze meyve yeniyor bir tek marul.

2udy2amu.jpg

za3edera.jpg
gune7yza.jpg

Son düzenleme:
A2RW6z.jpg
,
rLlnM1.jpg
,
p4ZlPq.jpg
,
LPVmb1.jpg

Merhaba Çiçili hariç diğer muhabbetlerimin yavru oldugunu zannediyorum.
Pıtırcıgıda cinsi hakkında bilgisi olan vardır belki diye soruyorum.
Haricinde üç mubişimin cinsi ırkı yaşı hakkında bilgi verebilecek olan arkaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim :)
FINDIK ve FISTIK ın cinsiyetleri erkek gibi yaşları ve ırkları hakkında tecrübeli üyeler yazarlar.

FINDIK ve FISTIK ın cinsiyetleri erkek gibi yaşları ve ırkları hakkında tecrübeli üyeler yazarlar.

Teşekkürler
Fındık ile fıstık tan birinin erkek diğerinin dişi olmasını umuyorum ama :) nasip

Fındık, Fıstık erkek ve yerli kuşlar.
Fındık 2-3 aylık, Fıstık ise 4-5 aylık var.. Güle güle besleyin hepsi birbirinden tatlı..

Kanaryanın cinsiyetini fotoğraftan anlamak güç.. Fisine bakmak gerek..
Tek mi, ötüyor mu? [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] olaydı, kanaryacı o şık diye çözerdi durumu.. :)

Teşekkürler :)

Fındık, Fıstık erkek ve yerli kuşlar.
Fındık 2-3 aylık, Fıstık ise 4-5 aylık var.. Güle güle besleyin hepsi birbirinden tatlı..

Kanaryanın cinsiyetini fotoğraftan anlamak güç.. Fisine bakmak gerek..
Tek mi, ötüyor mu? [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] olaydı, kanaryacı o şık diye çözerdi durumu.. :)

Fıstıgımın iki ay önceki hali budur :) ben fındıgı daha büyük diye düşünüyordum ama

2014-05-07

Buda fındıgımın bir ay önceki hali

download_20140517_153400.jpeg

Son düzenleme:
Fındıkla fıstığı karıştırmış olabilirim. Biri 2-3 biri 4-5 aylık zannımca.. :)
Biz onlari birbirlerine es olsunlar diye aldik ama ikiside erkek cikti :)
Kanaryam tek ötüyor öten erkek oluyormuş galiba irkini çok merak ediyorum tepeli olduğu için.
O Çiçili'yi istiyorum :)

Çiçilim iki gün bizim pencereye geldi durdu . fistigin ötüşleri ne anneannem göz yanilsamasi sanmis hep. Üçüncü gün korkmuş aç kalmis yorgun düşmüş bahçelerde kedilere yem olmadan bulduk çok şükür.

Fistikla çok iyi anlasiyorlar birbirlerinin kafalarini kasiyorlar. Ama çicili yasli belli ayaklarından ve Gözlerinin etrafından. Çok ürkek bi de . fistigimla dost olmamis olsalar seve seve verirdim :) çok kuşum oldu :)

Teşekkürler :)
Muhabbetlerimin cinsi irki hakkında fikri olan başka kimse varmi ben fistigi kiz diye almistim oğlan cikti :(

Fıstık çiçil fındık hepsi erkek levent acar ağabeyimin de deiği gibi yaşları 3 5 aylık. Sağlıklı ve güzeller maaşallah

Tesekkur ederim irklari nedir fistik ve cicili yerli gibi findik biraz kirmaya benziyor kuyruğu ve yanaklarinin kenari beyaz gagasi turuncu kanat uclari sapsari

Tesekkur ederim irklari nedir fistik ve cicili yerli gibi findik biraz kirmaya benziyor kuyruğu ve yanaklarinin kenari beyaz gagasi turuncu kanat uclari sapsari

ÇİÇİLİ Dediğiniz gibi onda kırıklık var biraz diğerleri yerli. illa dişi lazimsa bende bir tane var ama katil bir gecede bütün kuşları keser :) kimseye vermeye cesaret edemiyorum

ÇİÇİLİ Dediğiniz gibi onda kırıklık var biraz diğerleri yerli. illa dişi lazimsa bende bir tane var ama katil bir gecede bütün kuşları keser :) kimseye vermeye cesaret edemiyorum

Akilli uslu bir disiniz varsa Alalim safirin onunden :)

hahahha ya akıllısı bana uğramaz. dişi var ama show var bende yerli veya çek yok genel olarak sadece o kuş kaldı onuda verecek yer bulamadım katilliğinden dolayı. ama yeni jumbo yavrular var gerçi şuan annesi besliyor ama 20 25 güne kadar yeme düşerler beklerim derseniz

hahahha ya akıllısı bana uğramaz. dişi var ama show var bende yerli veya çek yok genel olarak sadece o kuş kaldı onuda verecek yer bulamadım katilliğinden dolayı. ama yeni jumbo yavrular var gerçi şuan annesi besliyor ama 20 25 güne kadar yeme düşerler beklerim derseniz

Ben büyük kuşlardan biraz korkuyorum onun için yerli muhabbet aldim. Pakistan lazim aslında bana .p
Birde bu kadar erkek bana çok oldu :)

Ben büyük kuşlardan biraz korkuyorum onun için yerli muhabbet aldim. Pakistan lazim aslında bana .p
Birde bu kadar erkek bana çok oldu :)

:) büyük kuşlar bunlara göre daha uysal sakin bunlar savaş eder gibi bagırıyor hep :) 1 eve 3 erkek kuş çok hakkaten umarım güzel bir dişi sahiplenirsiniz.

bejy8uje.jpg

aty3are6.jpg
utere6e4.jpg

Oğlum fistik daha önce erkek olduğuna karar kilmistik. Simdi yeni fotoğraflar ini attim gözlerinin etrafında gri halkalar oluşmaya basladi ne kadarlik oldu oğlum acaba :) ve hala oğlan olduğunda kadarki miyiz ?
Birde saglikli görünüyor mu ? Hic sebze meyve yeniyor bir tek marul.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Sorum gunceldir.

Son düzenleme:
Geri