petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişlerimin karınları değil gözleri aç :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

[YOUTUBE]micoVde-Vuw&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

2. Bilal ELMAS

benimkilerde böyle yemlikleri yıkıyorlar :)

3. kaksoy

kaksoy Guest

Dişiler her yerde daha baskin galba bizim evdede yem olayi oldumu dişinin önüne geçilemez o izin verirse erkek yem yiyebiliyo ondan yumurta mamasi dahil herseyden iki kap koyuyoruz onun dişinda büyük aşk yaşanıyor :)

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hata sende dostum,aç bırakacaksın bunları aç,yem kaç para bilmiyorlar onun için kafalarına göre takılıyorlar :)

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bizimkiler o kadar büyük aşk yaşıyorlarki yem mem umurlarında değil..zaten dişiyi erkek doyuruyor sanki bizim hatunun ayakları yok gidip kendi karnını doyurmuyor sadece ara sıra su içmeye gidiyor diğer türlü acıkınca erkeğe kafasını titrettiriyor ağzını açıp kapıyor erkek o anda başlıyor doyurmaya :D yemleri bitincede yemliğin önünde cak cak bağırıyorlar haber veriyorlar anneeeeeeeee yem koy bittiiiii diye :D

6. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Masallah :)

7. Duranettin ERAYDIN

Doğanın kanunu hep bu demekki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

3 akıllı yemlik 3 çeşitte yemleri var.yulaf içi, boniee-vitakraft karışımı, ballı yem.
    Ayrıca sabahlarıda envai çeşitli mama.vitaminleri saymıyorum bile.
    ben olsam bende şımarırdım :)

Sayfayı Paylaş