Karadeniz Pet

Mubişlerimin karınları değil gözleri aç :)

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
[YOUTUBE]micoVde-Vuw&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Dişiler her yerde daha baskin galba bizim evdede yem olayi oldumu dişinin önüne geçilemez o izin verirse erkek yem yiyebiliyo ondan yumurta mamasi dahil herseyden iki kap koyuyoruz onun dişinda büyük aşk yaşanıyor :)

hata sende dostum,aç bırakacaksın bunları aç,yem kaç para bilmiyorlar onun için kafalarına göre takılıyorlar :)

bizimkiler o kadar büyük aşk yaşıyorlarki yem mem umurlarında değil..zaten dişiyi erkek doyuruyor sanki bizim hatunun ayakları yok gidip kendi karnını doyurmuyor sadece ara sıra su içmeye gidiyor diğer türlü acıkınca erkeğe kafasını titrettiriyor ağzını açıp kapıyor erkek o anda başlıyor doyurmaya :D yemleri bitincede yemliğin önünde cak cak bağırıyorlar haber veriyorlar anneeeeeeeee yem koy bittiiiii diye :D

Masallah :)

bizimkiler o kadar büyük aşk yaşıyorlarki yem mem umurlarında değil..zaten dişiyi erkek doyuruyor sanki bizim hatunun ayakları yok gidip kendi karnını doyurmuyor sadece ara sıra su içmeye gidiyor diğer türlü acıkınca erkeğe kafasını titrettiriyor ağzını açıp kapıyor erkek o anda başlıyor doyurmaya :D yemleri bitincede yemliğin önünde cak cak bağırıyorlar haber veriyorlar anneeeeeeeee yem koy bittiiiii diye :D

Doğanın kanunu hep bu demekki :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

hata sende dostum,aç bırakacaksın bunları aç,yem kaç para bilmiyorlar onun için kafalarına göre takılıyorlar :)

3 akıllı yemlik 3 çeşitte yemleri var.yulaf içi, boniee-vitakraft karışımı, ballı yem.
Ayrıca sabahlarıda envai çeşitli mama.vitaminleri saymıyorum bile.
ben olsam bende şımarırdım :)