petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişlerimin yeni oyun tüneği :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratünal tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. muratünal
    Gizli

ARKADAŞLAR UZUN AMA OKUYUN DERİM :D:D:D:D:D:D
    arkadaşlar internette dolaşırken oyun tüneği gördüm ve bende yapmaya karar verdim ilk önce ağaç dalından yapmayı düşündüm ama nasip olmadı :D dönelim konumuza sonra hizardan 3 tane çıta aldım.sonra 3 tane oyuncak aldım(ayna vs değilde akrobatik oyuncaklar) ve 2 metre halat aldım ve başladım yapmaya çıtaları güzelce zımparaladım,birbirine çaktım ve kesişim yerlerini iple sardım,oyuncakları asmak için minik delikler açtım telle sabitledim ve son süslemeleride yaptım ve ortaya böyle bişey çıktı altına yarın sunta alıcam
    not:foto çekmek için duvara sabitledim
    maliyetine gelirsek;
    +çıtalar bedavaya geldi :D (ama normalde tanesi 1 lira falan)
    +halat 2 lira
    +sunta 3-4 liradır en fazla
    +oyuncaklar 6 lira (çan,halkalar,salıncak)
    +iple kandim top yaptım bedavaya
    +zımpara,ip,çivi,tel,boncuk zaten evde bulunur
    toplam 15 liraya falan geldi.
    soruma gelirsek :
    kuşlarım çıtanın bazı yerlerini kemiriyorlar zararlı olurmu ?neyden yapıldığını bilmiyorum ama çamdanmış galiba
    VE RESİMLER:

okuduysanız teşekkür ederim

#1 muratünal, 28 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2014
  2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Güzel yapmışsınız elinize sağlık.Çıtayı kemirdiğinde birşey olucağını sanmıyorum .

3. Samet Çağlar
    Gizli

eline sağlık güzel olmuş :)

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    güzel olmuş :D

Sayfayı Paylaş