petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişlerimizi akşam kaç gibi yatırmalıyız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve modernmabuse tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Akşam kaçta karanlık bir odaya uyumaları için götürülmeli?

2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    "Su saatte uyumalari gerekir" diye bilimsel bir bilgi var mi bilmiyorum ama ben genelde kusumun 10 saat uyumasini saglamaya calisiyorum. Sabah 7-8 gibi uzerindeki ortuyu kaldiriyorum, aksam 10-11 gibi kendisi tunege gecip tek ayagini kaldirip bicirdamaya basladiginda uzerini ortuyorum.

#2 cocomade, 18 Mart 2014
    Son düzenleme: 18 Mart 2014
  3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  4. Sinan EREN

MRB. doğadan örnek alabiliriz ışık bitince yatsalar iyi olur sabah zaten ışıkla uyanırlar .hayırlı olsun kuşlarınız.

5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler arkadaşlar, ben de sabahın ilk ışıklarında zaten kendileri uyanıyor. Akşam da 7 gibi kafeslerinin üstünü örtüp yatıyorum o aşklarımı.

Sayfayı Paylaş