Karadeniz Pet

Mubişlerimle Park Gezisi

M

Mana

Guest
x9Rb2r.jpg

w147vG.jpg

eajg3B.jpg

e7YQgr.jpg

wbj9bn.jpg

KPpGnv.jpg

KZWnYz.jpg

ama ben yerim senin o mubişlerini maşallah..aslım fotoğraflar harikaaa

ne kadar güzel biyer burası :) Keşke Türkiye'de de olsa. Bizimkiler bu gibi yerlerde iki güne işi ticarete döker.

ama ben yerim senin o mubişlerini maşallah..aslım fotoğraflar harikaaa

kadir bey, aslına bakarsanız ağır cezalar konsa orda da işler böyle bir yer ama biliyorsunuz bizde doğayı yoketme huyu var şehirleşme için. maalesef yakında TR sadece bina olmazsa iyidir :(

selencim, tşk ederim çok mutlulardı papağanları görünce diğer kuşların seslerini duyunca çok sevindiler kıpır kıpırlardı gezinti kafemiz küçük olduğundan sadece 3ünü çıkardık :)

Bu yabancılara hayranım. O kadar temizlerki çevreye, doğaya o kadar saygılılarki kelimelerle anlatmak imkansız. Orda hayvana kötü muamele yapanı göremezsiniz. Gerçekten onlara gıpta ile bakıyorum. Hatta davranışlarıyla müslümanın yaşaması gibi yaşıyor onlar.

Bu yabancılara hayranım. O kadar temizlerki çevreye, doğaya o kadar saygılılarki kelimelerle anlatmak imkansız. Orda hayvana kötü muamele yapanı göremezsiniz. Gerçekten onlara gıpta ile bakıyorum. Hatta davranışlarıyla müslümanın yaşaması gibi yaşıyor onlar.

evet hayvanlara gerçekten iyi davranıyorlar... ben yavru bir kuş gördüm parkta yakalayıp sevmek istedim biraz peşinden koştum baktım kadının biri durmuş beni izliyor eğer yakalasaydım büyük ihtimal beni polise şikayet edecekti :D durdum oradan ayrılırken baktım kadın yürüdü gitti sonra :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Asıl sorun bu gibi durumları ceza ile durdurma zorunluluğu olması zaten... Umarım bigün bu bilince ulaşabiliriz.

burda da ceza sistemi olmasa emin olun bazı kişiler ticaretine girecektir. burda cezası büyük cesaret edemez kimse istese de

bu kuşlar için sizin oraya gelicem valla ya. cok güzeller. kuş kafesi gezi kafesi galiba 3 kuş için kucuk cunki.

türkiyede de büyük cezalar konsa eminim çok daha iyi olur herşey..çevremize bakmıyoruz ki küçük dostlarımıza bakalım..adamın teki geçen köpeğe tekme attı tutup kafasını yere sürtesim geldi..

konsa ne olacak abla yine yaparlar bi şekilde...

aynen ablacım yasakları delen tek ülkeyiz diyebilirim..yada en başlardayız..baksana hayvanlar ne güzel geziyorlar hürler bizimkilerde hayvanları aç susuz bırakırlar öldürürler eziyet ederler..aradaki farklar çok fazla..:(

Burada hayvana verilen değerin onda biri insanlara bile verilmiyor. Keşke bende orda doğsaydım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu kuşlar için sizin oraya gelicem valla ya. cok güzeller. kuş kafesi gezi kafesi galiba 3 kuş için kucuk cunki.

türkiyede de büyük cezalar konsa eminim çok daha iyi olur herşey..çevremize bakmıyoruz ki küçük dostlarımıza bakalım..adamın teki geçen köpeğe tekme attı tutup kafasını yere sürtesim geldi..

konsa ne olacak abla yine yaparlar bi şekilde...

cemsultan, evet gezinti için o kafes :) yoksa normalde dev gibi kafesleri var evde :D doğrusu park bu resimlerden bile daha güzel buranın doğası saklı yalancı cennet gibi

selenim, aynen canım haklısın ver cezayı anında ceza sistemi uygulansın ve sürekli gözetilsin bakalım kimse yapamaz birşey yapanda zaten cezasını bulur.

cemsultan, evet gezinti için o kafes :) yoksa normalde dev gibi kafesleri var evde :D doğrusu park bu resimlerden bile daha güzel buranın doğası saklı yalancı cennet gibi

selenim, aynen canım haklısın ver cezayı anında ceza sistemi uygulansın ve sürekli gözetilsin bakalım kimse yapamaz birşey yapanda zaten cezasını bulur.

valla cok güzel ya balkonda meyve yerken papagan gelip bi tane alir :) evde tek kaldiğimiz zamanlarda canımız sıkılmaz.

valla cok güzel ya balkonda meyve yerken papagan gelip bi tane alir :) evde tek kaldiğimiz zamanlarda canımız sıkılmaz.

evet genelde gökkuşağı lorikeetler geliyor balkonlara, parklara yakın olan yerlerdeki evlere de kakadu papağanları daha fazla geliyor :) kimisi çok arkadaş canlısı omzunuza konarlarsa şaşırmayın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

harika gerçekten türkiyede bir tane böyle park yok

bu park çok büyük 2.2 km2 kadar. bu sadece biri, daha birçok park var böyle amazonda gibi hissediyorsunuz bazen :)

evet genelde gökkuşağı lorikeetler geliyor balkonlara, parklara yakın olan yerlerdeki evlere de kakadu papağanları daha fazla geliyor :) kimisi çok arkadaş canlısı omzunuza konarlarsa şaşırmayın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

bu park çok büyük 2.2 km2 kadar. bu sadece biri, daha birçok park var böyle amazonda gibi hissediyorsunuz bazen :)

valla cok güzel bende orda oturmak isterdim. istanbuldan yeni giden biri kesin korkar papağan omzuna konunca :D

çok büyükler papağanlar zaten :) ama ben korkmuyorum üstelik ilk kez yakınlık kurduğumda da onlarla hiç korkmadım. çok güzeller

daha once kuş besleyenler kormaz ama hiç beslememiş olan lar ve okadar buyuk kuş görmeneyenler kormaa bilir...

daha once kuş besleyenler kormaz ama hiç beslememiş olan lar ve okadar buyuk kuş görmeneyenler kormaa bilir...

ben daha önce kuş beslemedim :D 2013 mayısta doğum günü hediyesi oldu ilk 2 mubişim :D papağanları önce görmüştüm ama korkmadım çünkü ürkütücü değiller görseniz adımları bile tane tane :D