Karadeniz Pet

mubişte sıkıntı var

• Konbuyu başlatan selo88
  • Başlangıç tarihi
S

selo88

Guest
arkadaşlar mubişim son 2 3 gündür durgun ve suskun böyle yemliğe tüneyip uyuyor orada sürekli yemek yiyor birde kafesi açıyorum 2 3 dakka uçuyor sonra kafesine giriyor nedir acaba derdi kuşumun yardımcı olur musunuz?

şimdiden teşekkürler

Anlattığınız senaryoda sıkıntı yok.? hastalık belirtileri varmı.?

Tüye girmiş veyahut ishal/üşütme olabilir ,tüyleri kabarık mı geziyor? Dışkı nasıl?

bir benzer sorunda bende var kuş kabarık ve sürekli kafasını sırtına geçirip uyukluyor iştahı iyi halsizliği var bu kuşun zaten tüyleri seyrekti bize geldiğinde tüylerini yoluyor ve sürekli kaşınıyordu ama neşesi gayet yerindeydi 3-4 gündür uyukluyor sürekli, kanat altları tüysüz sırtı seyrek tüylü dışkısı normal bu anlattıklarımdan ne ortaya çıkar acaba arkadaşlar

Tüye girmiş olabilir resim eklemeniz gerek :)

dışksıında sıkıntı yok ama dediğim gibi hep uyukluyor baya bi keyifsiz yemek çok fazla yiyor normal tamam ama normalde böyle değildi 4 5 gündür böyle oldu hayvan soner arkadaşınınkiyle çoğu sorun paralel bendede var tüylerinde kabarıklılık var ama dökülme yok

güncel bilgi; kuş acayip streste uyuklarken ani sıçramalar yapıyor mantar tedavisi uyguladıgımdan beri (soyuk yerlerine merhemledim avipom ile) normal uyuyor ayrıca gözlerindede sorun var yemini deneme yanılmayla buluyor stresten kaynaklanan geçici körlüktür inşallah diyip kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bu stres için ne tedaisi yapabiliriz vitamin veriyorum

Geri