petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişte sıkıntı var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve selo88 tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. selo88

selo88 Guest

arkadaşlar mubişim son 2 3 gündür durgun ve suskun böyle yemliğe tüneyip uyuyor orada sürekli yemek yiyor birde kafesi açıyorum 2 3 dakka uçuyor sonra kafesine giriyor nedir acaba derdi kuşumun yardımcı olur musunuz?

şimdiden teşekkürler

2. Ezel ALBAYRAK

Anlattığınız senaryoda sıkıntı yok.? hastalık belirtileri varmı.?

3. ibrahim14

ibrahim14 Guest

Hastalık belirtisi varmı

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tüye girmiş veyahut ishal/üşütme olabilir ,tüyleri kabarık mı geziyor? Dışkı nasıl?

5. Soner SADE

bir benzer sorunda bende var kuş kabarık ve sürekli kafasını sırtına geçirip uyukluyor iştahı iyi halsizliği var bu kuşun zaten tüyleri seyrekti bize geldiğinde tüylerini yoluyor ve sürekli kaşınıyordu ama neşesi gayet yerindeydi 3-4 gündür uyukluyor sürekli, kanat altları tüysüz sırtı seyrek tüylü dışkısı normal bu anlattıklarımdan ne ortaya çıkar acaba arkadaşlar

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tüye girmiş olabilir resim eklemeniz gerek :)

7. Soner SADE

detaylı açıklamayla yeni konu açtım ayrıca resimde eklerim ilerleyen zamanlarda kardeş

8. selo88

selo88 Guest

dışksıında sıkıntı yok ama dediğim gibi hep uyukluyor baya bi keyifsiz yemek çok fazla yiyor normal tamam ama normalde böyle değildi 4 5 gündür böyle oldu hayvan soner arkadaşınınkiyle çoğu sorun paralel bendede var tüylerinde kabarıklılık var ama dökülme yok

9. Soner SADE

güncel bilgi; kuş acayip streste uyuklarken ani sıçramalar yapıyor mantar tedavisi uyguladıgımdan beri (soyuk yerlerine merhemledim avipom ile) normal uyuyor ayrıca gözlerindede sorun var yemini deneme yanılmayla buluyor stresten kaynaklanan geçici körlüktür inşallah diyip kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bu stres için ne tedaisi yapabiliriz vitamin veriyorum

Sayfayı Paylaş