petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mucizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

selam arkadaşlar 3 tane kuş besledim şuana kadar son aldıgım kendi istegiyle banyo yaptı çok sevindim :D kafesde kafasını suya soktu baktım banyo yapmak istiyo sıcak su koydum kaseye çok azda soğuk su tam ılık oldu sonra yanına koydum :D kafasını soktu çıkardı kanatlarını filan soktu bütün kuşlarımda hep bunu istiyodum :D

2. ismail kaan

mucize değil :D canı istemiştir vede karakteri korkusuz olabilir en azından cesur :D :D

3. Duranettin ERAYDIN

Neredensiniz hava soguk değilmi

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ben kuşlarımı kışın banyo yaptırmıyorum oda sıcaksa belki olabilir

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kimse sokakta bakmıyor herhalde kuşları ? ev sıcaksa banyo neden sorun olsun ama bu bir mucize değil ;) hayvanın tamamen ihtiyacı.

başlığı görünce ya hasta bir kuş iyileşti yada uzun süredir eş olan kuşlar yumurtladı felan zannettim.

başlıkla konu alakasız

6. Mete AYVALI

yok siz yanlış anladınız ben onu o anlamda sölemedim ve odam sıcak kalırofir midir nedir ondan yanıyor :D

7. Lütfi ÖZER

bende yumurta çıktı sandım :D

Sayfayı Paylaş