Karadeniz Pet

Muhabbbet kuşum dişi mi erkek mi?

Merhaba arkadaslar. 1.5 aylıkken aldigim muhabbet kuşum şuan yaklasik 5 aylik ve biz cinsiyeti konusunda eşimle münakaşa ediyoruz.Ben bu zamana kadar oğlum diye hitap ettim fakat eşim dişi oldugunda israr ediyor :)) Bu tartismaya son noktayı koymak istiyoruz ve sizlerden yardim bekliyorum.

:)

Hakkaten mi ya :D Bundan sonra kızım diye seveceğim o zaman,oglum diye diye erkek fatma gbi buyuttuk Cesur'u..Ama ismini degistirmem. Cok sagolun cevabiniz icin. Bu arada kuşum çok hareketli ve oyuncu fakat bir turlu konusmuyor.Devamliilgileniorum,cok degisik tarzlarda ötüyor degisik sesler cikariyor ve konusmaya cabalar gibi civildior ama bir turlu konustuguna sahit olamadik.Sizce konusur mu yoksa disi kuslar gercekten de konusma konusunda biraz sanssizlar mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Eve giderken 1 buket çiçek al [MENTION=17613]birkedigördümsanki[/MENTION]..

Hahahaha superdi :D :D

İnsallah Levent bey :( Şuan boşta oldugum icin 24 saat beraber sayiliriz ve devamli egitmeye calisiyorum ve oyunlar oynatiyorum.Sanki gercekten cocugumuzmus gibi bakiyoruz ona :) Insallah o da buna konusarak karsilik verir :)

yomMyn.jpg
[/url][/IMG]

İnsallah Levent bey :( Şuan boşta oldugum icin 24 saat beraber sayiliriz ve devamli egitmeye calisiyorum ve oyunlar oynatiyorum.Sanki gercekten cocugumuzmus gibi bakiyoruz ona :) Insallah o da buna konusarak karsilik verir :)

yomMyn.jpg
[/url][/IMG]

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun çok güzel bir dişiymiş bu aralar gözüm dişilerde çok beğendim.

Amin inşallah çok teşekkürler Gülşen hanim..Cümlemizim kuşları saglikli sihhatli miadlarini doldursunlar.

Son düzenleme:
Esiniz hakliymis cok guzel bir disi hem de. :) erkekler kuslar sanirim konusma konusunda daha avantajli ama disiler icin de imkansiz degil diye biliyorum. Yavruyken sahiplenmissiniz konusmayacak diye birsey yok biraz daha zamana ve ilgilenmeye ihtiyaciniz var. :)

Esiniz hakliymis cok guzel bir disi hem de. :) erkekler kuslar sanirim konusma konusunda daha avantajli ama disiler icin de imkansiz degil diye biliyorum. Yavruyken sahiplenmissiniz konusmayacak diye birsey yok biraz daha zamana ve ilgilenmeye ihtiyaciniz var. :)

Cok tesekkurler [MENTION=5585]cocomade[/MENTION] . Insallah bizde bekliyoruz konusacagi o günü. Bir kelime de olsa bunu hak ettigimizi dusunuyorum,cok emek verdik bu yaramaza :)

Maşallah Güle güle besleyin kuşunuz dişi

Geri