Karadeniz Pet

muhabber kuşu yeşil dışkı sulu ?? :/

bomotoy

Meraklı Üye
dışkısı yeşil yapıyor sulu şekilde 2-3 gündür gözlemliyorumda ne yapmam gerek acaba ? önemli bir rahatsızlığı var mıdır ? :(:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:56 --

3221k5.jpg

ishal olmuş veterinere gidin müdale etmezsen ölür kusun

avidiare diye bi ilaç aldım bugün suyuna koydum.. pazar günü almıştım kuşu acaba yeni yer diye olmuş olabilir mi ? daha önce öyle bi duyum almıştım..

bu kadarı olmaz ama sanki siz asırı yeslikk yedirmissiniz

yok hiç yeşillik vermedim kuşa ama geldiği yer salma sanırım orada ki adam vermiş olabilir alalı 3 gün oldu.. ötüyor arada biiraz uyukluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

yardım edebilcek bi arkadaş yok mu ?? :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:45 --

??????????????????????????????????????????????????????

dostum kusunda resmini çek koy kusu ceyranda tutma yem dısında asla bişey verme kanarya yemi alabilirsin veterinere gitmen gerekli gitmiceksende vitaform al kullan bari

Son düzenleme:
avidiare diye bi ilaç aldım bugün suyuna koydum.. pazar günü almıştım kuşu acaba yeni yer diye olmuş olabilir mi ? daha önce öyle bi duyum almıştım..

Olabilir. 5-7 güne geçecektir. Kanarya yemi de verin.

. Soğuktan banyodan veya yeşillikten oluşan ishal 1 2 gün içeri sinde kendini toparlayabiliyor. Bakteriyel ishal ise direk ilaç ile tedavi edilmezse ölüm kaçınılmaz. Ojun için her ishale haşlanmış patates aspur fayda etmez bakteriyel ishalde zaten hayvan iştahdan kesiliyor neyi nasıl yiyecek.

arkadaşım bu dışkı bakteriyel ishal.Coxidin kullanabilirsin.aspur,haşlanmış patates geçici çözümdür.deneme bile.

Geri