petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet çiftimin dişisi kaçtı geri gelir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve denizd tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. denizd

denizd Guest

arkadaslar muhabbet çiftimin dişisi kaçtı yumurtlamasını bekliyordum erkek halen duruyor erkeğinde kaçma ihtimali varken kaçmadı dişi kuşum geri gelir mi birde kuş yumurtlayacak dedim kuşu biraz rahatsz etmiş olablirim daha rahat yumurtlaması için kaçmış olabilir mi
    cewaplarsanz sevinirim

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    evin yolunu bulamayabilir, yumurtalı kus cok uzaklasamaz.. kafesin kapısı kapalı sekilde balkona koyun, civarda erkegin ötüsmesini duyarsa gelebilir..

3. denizd

denizd Guest

kuşlarım zaten balkonda duruyor daha görünecek şekilde koydum kafesi.inşallah gelir

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    balkona girip çıkmayın, erkek ürkmesin, ötüp durur durmadan zaten, dişi yakınlardaysa duyar.. İnşallah bulursunuz kuşunuzu

5. denizd

denizd Guest

inşallah gelir.teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş