Karadeniz Pet

Muhabbet Çiftlerim

TARIK BAKICI

Yeni Üye
Muhabbet kuşlarımın fotoğraflarını paylaşmak istiyorum.

zAlqB9.jpg

RY9RPa.jpg

n7moJR.jpg

Lag0Ob.jpg

l7rRbp.jpg

VVXR3R.jpg

Son düzenleme:
Maşallah.Çok güzeller.
Albino ve lutino ayrı bir güzel.
En kısa zamanda yavrularını alırsınız İnşallah.
Bereketli ve bol üretimleriniz olsun.

Maşallah. Albino lutino ciftine bayıldım:)

Mobilden gönderildi.

aynen albino fena gule gule besle

maşallah çok güzeller

Maşallah hayırlı üretimler oldun.

Güle güle büyüt abi. En kısa zamanda yavrularını bekliyoruz.

Tarık Abi merhaba, maşallah kuşların çiçek gibi! :)) Akvaryum platformlarından sonra seni burada görmekte çok güzel. Canlıları beslerken gözü kapalı değilde, hakkını vererek, canlı sağlığını düşünerek nasıl beslediğini iyi bilirim. Tekrar maşallah!

Maşallah, pırıl pırıl kuşlar.
Bereketli üretimler olsun.

Tarık Abi merhaba, maşallah kuşların çiçek gibi! :)) Akvaryum platformlarından sonra seni burada görmekte çok güzel. Canlıları beslerken gözü kapalı değilde, hakkını vererek, canlı sağlığını düşünerek nasıl beslediğini iyi bilirim. Tekrar maşallah!

Halis, beğenin ve güzel sözlerin için teşekkür ederim. Sana özel mesaj atmak istedim seni burada ilk gördüğümde ama, mesaj sayım yeterli olmadığı için bir türlü yollayamadım :) Tam ben de sana nasıl ulaşırım diye düşünüyordum. Senin satmayı düşündüğün kuşları da gördüm çok güzeller. Bağlantıyı kaybetmeyelim, kendine iyi bak :)

Son düzenleme:
Halis, beğenin ve güzel sözlerin için teşekkür ederim. Sana özel mesaj atmak istedim seni burada ilk gördüğümde ama, mesaj sayım yeterli olmadığı için bir türlü yollayamadım :) Tam ben de sana nasıl ulaşırım diye düşünüyordum. Senin satmayı düşündüğün kuşları da gördüm çok güzeller. Bağlantıyı kaybetmeyelim, kendine iyi bak :)

İlanda telefonum mevcuttu abi keşke arasaydın! :)

Bir ara ekonomik buhrana girmiştim. O yüzden satma kararı almıştım. Ekonomik buhranı kuşları satmadan atlattım. Ancak bir abim satmaktan vazgeçtiğimi söylediğim halde ısrarla 2014 çiftimi istedi ve fazla bedel ödeyerek satın aldı. Şuan bir yavrusunu aldı. 2013 çiftim hala duruyor. Altlarında 4 tane yavru var. En büyüğü 16 günlük oldu. Umarım kayıpsız büyütebilirler.

Bu aralar bana da asıl hobim göz kırpıyor. Epeydir uzak kaldım. Evde aqascaping denemesi yapacağım. Ofiste ise discus besleyeceğim. Discustan şüphem ve korkum yok, ancak aquascaping baya bir gözümü korkutuyor.

Aynen bağlantıyı kaybetmeyelim, sende kendine iyi bak abi.

maşallah hepside çok güzel

Kayahan ve Mesut Beyler, beğeniniz için teşekkür ederim. Çok daha iyileri sizlerin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:59 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

İlanda telefonum mevcuttu abi keşke arasaydın! :)

Bir ara ekonomik buhrana girmiştim. O yüzden satma kararı almıştım. Ekonomik buhranı kuşları satmadan atlattım. Ancak bir abim satmaktan vazgeçtiğimi söylediğim halde ısrarla 2014 çiftimi istedi ve fazla bedel ödeyerek satın aldı. Şuan bir yavrusunu aldı. 2013 çiftim hala duruyor. Altlarında 4 tane yavru var. En büyüğü 16 günlük oldu. Umarım kayıpsız büyütebilirler.

Bu aralar bana da asıl hobim göz kırpıyor. Epeydir uzak kaldım. Evde aqascaping denemesi yapacağım. Ofiste ise discus besleyeceğim. Discustan şüphem ve korkum yok, ancak aquascaping baya bir gözümü korkutuyor.

Aynen bağlantıyı kaybetmeyelim, sende kendine iyi bak abi.

Umarım sıkıntın bir daha yaşanmamak üzere bitmiştir.
Yavrularını sağlıkla büyütmen dileğiyle.
Aquascaping, görsel olarak iyi ama uğraştırıcı sanırım. Sürekli ilgi ve zaman istiyor.
Discus türüne gireceksen de güzel türlerden birkaç çift edin ya da, genç bir grup alıp kendin yetiştir.
Kendine iyi bak.

Son düzenleme:
Geri