Karadeniz Pet

Muhabbet ciftlestirmw calistirmalarim acil yardim

shaggy

Meraklı Üye
3 yildir benimle olan bir yerli erkek muhabbet kusum var yavru deneyimi yasamak icin bir disi aldim hastalandi oldu ikincisini aldim cekdi iriydi gucu yetmiyo bizim oglanin dedik onuda degistirdim bi yerli disi alim bununlada ii anlasiyolar disi yuvaya felan giriyo mamalar yemler vitaminler minareller ne ararsaniz var kafesi buyuttum felan dana gibi oludular ama hala tik yok bizim oglan bi ayak atmaya kalkiyo disi donunce hemen kaciyo beklide verecek ama urkek iste yada kisir mi diye gelmiyo degil aklima napacam ben bunlara kanka kanka takiliyolar artik disi her turlu hazir on numara kahve oldu burnu... pls

Babam eskiden çiftlesmeyenler icin balına bir çay kaşığı bal atarmîş istersen sende dene bu gidisle bende denicem :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pardon suyuna

Ben bilmem valla hatta internette bazı yerlerdede bulursun azdırıcı etkisi var galiba :D

Ee ne yapacaz en sonunda kafasni koparacam o olacak arkadas o kadar ii anlasiyorlar bi kaldiripta ayagini basamiyo disiye disi donunce hemen kaciyo

Izzet valla sen gene.iyisin seninki yuvaya giriyo bnn haylaz onuda yapmiyo her seyi yapiyolar romantizim olarak bi ciftlesmiyolar

Yok yapmamda en sonda bir elime birini bir elime digerine alip birbirlerine ustturecem

Aynn suni dollenme en kötüsü :) hafi ben yatar iyi geceler tatlı rüyalar

Bi uygulayacagin birsey varmi okudugun duydugun

Valla sabır var :) nijer tohumu var o kadar zaten yuvaya giriyorsa yakinda ciftlesirler demekdir

Yok girmeyi de birakti bi haftadir felan bide niye girmiyo diye onun derdine dusecez. Nijer vere vere zaten ayi gibi oldular

Ahahah tuneklere dikkat

Geri