Karadeniz Pet

muhabbet icin besin onerisi

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuslarimin disi irkindan sebep kalipli fakat erkek cok cayif mama vs. Bu tur besinleride disi erkege pek yedirmiyo kilo alnasi icin vitamin filan varmi direk agzina damlatacagim kus hareketli ama zayif ceelimsiz duruyo

erkek kuşunuzun zayıflığı ırkından dolayı ise buna pek yapabilec eğiniz bir şey yoktur

mama tabağını azar azar koyup 2 ye bölün kafese ikitane ayrı noktalarda mama koyun

Oyle yapiyorum zaten son zamanda da herhangi bir vitaminle takviye yapilmasi uygun degilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Guncelllllll

Aminosol veya Aminovit alabilirsin. Ancak vitaminler kilo aldırmaz.
Yemesi lazım. Haftada 2-3 gün mama ve aynı gün suyuna vitamin verin. Yemine sade kanarya yemi (aspur) karıştırın.
Ustadim yemesi lazimda disi pek izin vermiyo yemesine iki tarafa koyiyorum mama nereden yese oraya gidiyo kovuyo disi o vitamibler ne yapar peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

Soldaki erkek ilk geldigi zaman
28905424242b81d04e91390b8dc5947a.jpg

Buda en son hali
338321f5f9a964d1c45048fd29209698.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

???????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Guncelllll

İkisi de geldiğinde daha bi albenili duruyor.
Biraz bakımsız kalmışlar sanki.
Ufak bir yedek kafes alıp bunları ayırabilirsin bir süreliğine erkek mamasını yemini rahat yesin.. :)
Ayri kafese aldim bir sure fakat durmuyolar bakim konusundada haftada 2 kere mama veriyorum dal dari veriyorum ama diai cok baskin duruyo kafeste bise yedirmiyo kasiyolar opuyolar birbirlerini ama yemege gelince disi kovuyo erkegi bulundugu tunege bile cikarmiyo erkwkde garibim urkuyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Ama opusiyolar kasiyolar birbirlerini kafa filan salliyolar birbirlerine

çimlendirilmiş buğday ver. erkeği güçlü yapar. erkeğin kilo alması iyi değil ayrıca

çimlendirilmiş buğday ver. erkeği güçlü yapar. erkeğin kilo alması iyi değil ayrıca

Cimlendirilmis bugday derken ayiriptami verim ayrica erkek cok zayif biraz baskin olsun urkmesin istiyorum disi ne iaterse onu yapiyo kovaliyo bazen ama bazende opusuyolar kasiyolar birbirlerini anlamadim

internette çimlendirilmiş buğday muhabbet kuşları için diye yazarsan faydaları yazıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

çimlendirilmiş buğdayın bir kaçfaydası
-Göreceksiniz ki, erkek kuşlarınız tüy döküyorsa, hemen çıkacak.
-Barsak düzenleri ideal olacak, tam bir besin alacak ve
E vitamini yönünden hiç bir sorunları kalmayıp bağışıklık sistemleri güçlenecek
-Erkek kuşlarınızın yumurta doldurma verimi yükselecek.
-Dişi kuşlarınız daha çok yumurtlayacak.
-Yumurtaları sağlıklı olacak ve yumurta içi ölümler yok denecek kadar azalacak.
-Tüy kaliteleri en üst düzeye çıkacaktır.

internette çimlendirilmiş buğday muhabbet kuşları için diye yazarsan faydaları yazıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

çimlendirilmiş buğdayın bir kaçfaydası
-Göreceksiniz ki, erkek kuşlarınız tüy döküyorsa, hemen çıkacak.
-Barsak düzenleri ideal olacak, tam bir besin alacak ve
E vitamini yönünden hiç bir sorunları kalmayıp bağışıklık sistemleri güçlenecek
-Erkek kuşlarınızın yumurta doldurma verimi yükselecek.
-Dişi kuşlarınız daha çok yumurtlayacak.
-Yumurtaları sağlıklı olacak ve yumurta içi ölümler yok denecek kadar azalacak.
-Tüy kaliteleri en üst düzeye çıkacaktır.

Bunu aktarlardanmi temin edebilirim ?

Geri