petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet icin besin onerisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuslarimin disi irkindan sebep kalipli fakat erkek cok cayif mama vs. Bu tur besinleride disi erkege pek yedirmiyo kilo alnasi icin vitamin filan varmi direk agzina damlatacagim kus hareketli ama zayif ceelimsiz duruyo

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    erkek kuşunuzun zayıflığı ırkından dolayı ise buna pek yapabilec eğiniz bir şey yoktur

mama tabağını azar azar koyup 2 ye bölün kafese ikitane ayrı noktalarda mama koyun

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Oyle yapiyorum zaten son zamanda da herhangi bir vitaminle takviye yapilmasi uygun degilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Guncelllllll

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Aminosol veya Aminovit alabilirsin. Ancak vitaminler kilo aldırmaz.
    Yemesi lazım. Haftada 2-3 gün mama ve aynı gün suyuna vitamin verin. Yemine sade kanarya yemi (aspur) karıştırın.

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Ustadim yemesi lazimda disi pek izin vermiyo yemesine iki tarafa koyiyorum mama nereden yese oraya gidiyo kovuyo disi o vitamibler ne yapar peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

Soldaki erkek ilk geldigi zaman
    Buda en son hali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

???????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Guncelllll

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İkisi de geldiğinde daha bi albenili duruyor.
    Biraz bakımsız kalmışlar sanki.
    Ufak bir yedek kafes alıp bunları ayırabilirsin bir süreliğine erkek mamasını yemini rahat yesin.. :)

7. Ediz Edizoğlu

Abi erkege diyetmi yaptirdin :)

8. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Ayri kafese aldim bir sure fakat durmuyolar bakim konusundada haftada 2 kere mama veriyorum dal dari veriyorum ama diai cok baskin duruyo kafeste bise yedirmiyo kasiyolar opuyolar birbirlerini ama yemege gelince disi kovuyo erkegi bulundugu tunege bile cikarmiyo erkwkde garibim urkuyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:51 --

Ama opusiyolar kasiyolar birbirlerini kafa filan salliyolar birbirlerine

9. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    çimlendirilmiş buğday ver. erkeği güçlü yapar. erkeğin kilo alması iyi değil ayrıca

10. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Cimlendirilmis bugday derken ayiriptami verim ayrica erkek cok zayif biraz baskin olsun urkmesin istiyorum disi ne iaterse onu yapiyo kovaliyo bazen ama bazende opusuyolar kasiyolar birbirlerini anlamadim

11. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    internette çimlendirilmiş buğday muhabbet kuşları için diye yazarsan faydaları yazıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

çimlendirilmiş buğdayın bir kaçfaydası
    -Göreceksiniz ki, erkek kuşlarınız tüy döküyorsa, hemen çıkacak.
    -Barsak düzenleri ideal olacak, tam bir besin alacak ve
    E vitamini yönünden hiç bir sorunları kalmayıp bağışıklık sistemleri güçlenecek
    -Erkek kuşlarınızın yumurta doldurma verimi yükselecek.
    -Dişi kuşlarınız daha çok yumurtlayacak.
    -Yumurtaları sağlıklı olacak ve yumurta içi ölümler yok denecek kadar azalacak.
    -Tüy kaliteleri en üst düzeye çıkacaktır.

12. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Bunu aktarlardanmi temin edebilirim ?

Sayfayı Paylaş