Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşkarım Sizcede Kurlaşıyor mu?

UgurluTurk

Meraklı Üye
Erkeğin yuvayı 5 6 kez içini kontrol ettiğini gördüm ve ara sıra videodaki gibi kur yapıyor erkek sizcede çiftleşmek için mi?

Erkeğin yuvayı 5 6 kez içini kontrol ettiğini gördüm ve ara sıra videodaki gibi kur yapıyor erkek sizcede çiftleşmek için mi?

evet dişiye yem kusmaya çalışıyor ama dişi baskın gibi bu durum çiftleşme dönemini geciktirir

evet dişiye yem kusmaya çalışıyor ama dişi baskın gibi bu durum çiftleşme dönemini geciktirir
Dişiyi elime alınca paramparça ediyor ama yuvadayken hiç kaçmadan sevdiriyor. Tam tersi olarak erkek hiç gelmiyor sevdirmiyor ama elime alınca bir kere bile ısırmadı çok uysal anlam veremiyorum.

Erkek kur yapıyor ama dişi oralı değil

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişiyi elime alınca paramparça ediyor ama yuvadayken hiç kaçmadan sevdiriyor. Tam tersi olarak erkek hiç gelmiyor sevdirmiyor ama elime alınca bir kere bile ısırmadı çok uysal anlam veremiyorum.
dişi kafesi sahiplenmiş durumda bu yüzden çıkınca zarar vereceğinizi düşünerek saldırıyor kafeste iken kendini güvende hissediyor erkek ise daha çok oyuna insana daha yakın olduğu için dışarıda seslenmiyor bence

Haklısınız evet 45x35 almak istiyorum yeterli mi?
yeterli olıur tek çift için ızgaralı çekmeceli olandan alın ben kullanıyorum evdeki çift için çok da memnunum akıllı yemlik ve tabanı için demıksır granülü alırsınız rahatsız etmiyorsunuz böylece haftada 1 temizlik yeterli oluyor zaten

yeterli olıur tek çift için ızgaralı çekmeceli olandan alın ben kullanıyorum evdeki çift için çok da memnunum akıllı yemlik ve tabanı için demıksır granülü alırsınız rahatsız etmiyorsunuz böylece haftada 1 temizlik yeterli oluyor zaten
Önerebileceğiniz alabileceğim bir yer var mı peki üstadım?

Birde internette çok satan yer yok üni öğrencisiyim uygun fiyata alabileceğim yer var mı?
bütçene bağlı kardeşim fiyat olarak 30 a da var 50 ye de kalite farkı olur elbette 45x35 üretim kafesi diye arat internette bulursun gerekirse özelden de görüşebiliriz yardımcı olurum