Karadeniz Pet

Muhabbet kuşları 1 odaya mı alışır yoksa bütün eve mi ?

Eyüp Ahmet ŞENTÜRK

Meraklı Üye
KIRMIZI İLE YAZILAN KELİMELER ÇOK ÖNEMLİ
herkese merhaba arkadaşlar benim ufak bir sorunum var... muhabbet kuşları 1 odaya mı alışır yoksa bütün eve mi alışır ?
WIN_20170405_16_53_02_Pro.jpg alışırsa bir sorunum daha var eve alışma konusunda ben 1 çift muhabbet kuşu besliyorum 2 aylık biri jumbo biri yerli profilimden de gördüğünüz gibi bunları ben odamda besliyorum buna rağmen onları salonda uçuruyorum ve salonda fotoda gördüğünüz gibi süslemeler var hep oraya konuyorlar neyse bir gün bunları odamda uçurmayı denedim ve baktım ki ordada süsleme var sanıyorlar ve duvara çarpıp duruyorlar bunu görünce odamda uçurmaya başladım ve artık alıştılar bunlar bir kez salona kaçtı biraz uçtular sonra tutup odama götürdüm hala iyi uçuyorlardı ikisinede mi alışırlar yani kafesi açıp odaların kapısını açabilirmiyim ? iki yerdede uçabilirlermi (like atabilirseniz sevinirim arkadaşlar)

Nerde ucarsa oraya alisir oda yatak odasi salon fark etmez

Like atarmisiniz bunu anlamadim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alisir tabikide :))

Like begeni onunda farkindayim

Da konu icinde like ne alaka onu anlayamadim bir an facebook ta hissetim kendimi

:)

Ya kafa yapiyosun ya adam seciyorsun ordaki begen i gorucek kadar gozum saglamda neyse