Karadeniz Pet

Muhabbet kuşları hakkında birkaç soru

• Konbuyu başlatan Yiğit Bingöl
  • Başlangıç tarihi
Y

Yiğit Bingöl

Guest
- Muhabbet kuşları için kullandığınız oyuncaklar?

- Kullandığınız yemler?

- Kuşları kafesten salarken aldığınız önlemler?

- Kafeste olması gerekenler?

Şimdilik bu kadar aklıma gelirse yeniden yazarım. Yeni kuş alacağım o yüzden soruyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim.

- Muhabbet kuşları için kullandığınız oyuncaklar?

- Kullandığınız yemler?

- Kuşları kafesten salarken aldığınız önlemler?

- Kafeste olması gerekenler?

Şimdilik bu kadar aklıma gelirse yeniden yazarım. Yeni kuş alacağım o yüzden soruyorum.

Salıncak olabilir, Ayna önermiyoruz.
Ben açık yem alıyorum pek bi sorun görmedim ama champion marka yem öneririm.
Çamların önüne perde çekin. Camı farkedemiyorlar ve çarparlarsa büyük sıkıntı olabiliyor. Kesinlikle yalnız bırakmayın. Bir yere girip sıkışıp ölebilir. Ha 3-4 yaşındaki bir çocuğu bırakmışsınız tek başına ha onları.
Kafeste olması gerekenler Suluk,yemlik,gaga taşı, kalamar kemiği kuş kumu, vitamin alın bit spreyi alın ama kaliteli olmasına dikkat edin ve tahta tünek olmasına özen gösterin. Kuşların ayak sağlıkları için.
Bunlar.

Salıncak olabilir, Ayna önermiyoruz.
Ben açık yem alıyorum pek bi sorun görmedim ama champion marka yem öneririm.
Çamların önüne perde çekin. Camı farkedemiyorlar ve çarparlarsa büyük sıkıntı olabiliyor. Kesinlikle yalnız bırakmayın. Bir yere girip sıkışıp ölebilir. Ha 3-4 yaşındaki bir çocuğu bırakmışsınız tek başına ha onları.
Kafeste olması gerekenler Suluk,yemlik,gaga taşı, kalamar kemiği kuş kumu, vitamin alın bit spreyi alın ama kaliteli olmasına dikkat edin ve tahta tünek olmasına özen gösterin. Kuşların ayak sağlıkları için.
Bunlar.

Ama salıncaga bayılıyolar birkac sefer salıncak için kavga ettiklerini bile gördüm ne gibi sakıncaları var ki?

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Peki odada olan aynalara ne yapabiliriz çarpabilirler dimi? +avizeler bir problem olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Odadaki aynanin pek bir sikinti cikartacagini sanmiyorum. Cunku karsisida durmaz. Acik yemlere dikkat etmen gerekir. Baskada birsey yok.

Sağol :))

Geri