petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşları kavga etse

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert SAMYELİ tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mert SAMYELİ
    Gizli

arkadaşlar biraz komik olcak ama biraz renk katalım konuya çek,ingiliz,hollanda kuşları kavga etse hangisi döver güç bakımından 1 2 3 diye sıralayalım :)

2. Kemal ÇETİN
    Gizli

Hollandanın Cüssesi yeter :D Ama kimse denemesin böyle bir şeyi.Bu arada dişi ne olursa olsun bütün cins erkekleri dövüyor zaten ırk önemli değil dişi olsun yeter :D

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen dişiler daha hırçın oluyor ve eğitilmesi daha zor oluyor :)

4. Mert SAMYELİ
    Gizli

aynen bizim dişi erkeğin tüylerini bile yoluyo :D ama postalayacam en yakın zamanda dişiyi yeni alıcam bi tane :D

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    bence dişilerin gagası erkeğe göre daha sert erkek kuş parmağımı ısırınca çok acıtmıyor ama dişi sinirli bir şekilde ısırınca kesin kanatmadan bırakmıyor.

6. Tuğrul KAYA
    Gizli

Erkek kuşu çileden çıkarırsanız oda ısırır hemde nasıl. Bir kuşum vardı aynasına aşık (acemi olduğum 14-16 yaşlar) bir gün aynasını alma gafletinde bulundum parmağımı koparacak derecede ısırmıştı. Hiç unutmam bende onu ısırdım sonrada perdeye fırlatmıştım :( Elimde sallanıyor ve bırakmıyordu hayvan, sanki afedersiniz köpek. Olay kafanızda canlansın diye söyleyeyim elim 1 haftada iyileşti.

7. Mert SAMYELİ
    Gizli

He ısırma dediniz de bugün dişi kuş parmağımı kopartacaktı o an boğcaktım valla allah benim erkek kuşa sabır versin :D

Sayfayı Paylaş