muhabbet kuşları kavgası ve 2 saniye sonra ölümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mahmut Esat Kocabey tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    bir muhabbet kuşu almıştım 1 ay sonra yanına dişisini aldım bizim erkek arada sırada ısırıyordu yeşil tepki vermiyordu bugün 2 ısırıkta bıcırımı öldürdü ben bu erkeği geri vermelimiyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

birde çift besleyenlere tavsiyem var kavga ediyorlarsa ölüme kadar gider bu ilk kuşum olduğu için hata yaptım siz yapmayın aynısını

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    510
    Geçmiş olsun.Üzücü bir durum.Dişiyle ne kadardır beraberlerdi acaba.Şiddetli kavgaları oluyormuydu yoksa ilk şiddetli kavgada mı oldu.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN Profesyonel

Beğenileri:
    0
    nasil yani 2 saniyedemi oldurdu kusubuzu o nasil oluyr o nasl bir guctr

4. koray5006

koray5006 Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Ankara
    İlginç kısa sürede nasıl öyle olmuş... Üzüldüm. :(

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Bir kere kanın tadını aldıysa o kuş bu davranışını hep yapar, bence değiştir...

6. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    ilk kuşum olduğu için değiştirmekte istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

.2 sn de dediğim ben odadayken aniden boynunu kanadının altını kafasını ısırmış hayvancağız elimde öldü hala vicdan azabından gözlerim yaşarıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

diğer soruyuda cevaplıyım 2-3 ay oldu dişiyide alalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

şiddetli kavgaları yoktu hiç olsaydı değiştiririm niye bu kadar kızdı hala aklım almıyor

7. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN Profesyonel

Beğenileri:
    0
    biliyrm uzuluyrsn ama her firsati degerlendir derim arastir bi bakalim kus dovusu felan varmi isine yarar :)

8. serhat usta

serhat usta Süper Üye

Beğenileri:
    0
    kanın tadını alan luş davranışını tekrarlar defalarca denedim hep yanıldım güvendim bu son olur die ama nafile o kuşa sakın eş almayın dahada ayrı size alışık büyüsün..

9. mmerym15

mmerym15 Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Kayseri
    Kan tadı alan kuş vazgeçemez, ne demek oluyor? Kuşun içine vampir mi kaçmış :) Kuşu değiştirmezdim ben olsam.

10. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    gerçekten kazanır bu manyak dişiyede acıyorum boynundan gitti galiba nefes alamadı karşılık vermedi hiç erkeğe karşılık verseydi bari kaçırsaydı bişi yapsaydı ama yapmadı

Sayfayı Paylaş