petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşları kavgası ve 2 saniye sonra ölümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mahmut Esat Kocabey tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    bir muhabbet kuşu almıştım 1 ay sonra yanına dişisini aldım bizim erkek arada sırada ısırıyordu yeşil tepki vermiyordu bugün 2 ısırıkta bıcırımı öldürdü ben bu erkeği geri vermelimiyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

birde çift besleyenlere tavsiyem var kavga ediyorlarsa ölüme kadar gider bu ilk kuşum olduğu için hata yaptım siz yapmayın aynısını

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Geçmiş olsun.Üzücü bir durum.Dişiyle ne kadardır beraberlerdi acaba.Şiddetli kavgaları oluyormuydu yoksa ilk şiddetli kavgada mı oldu.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    nasil yani 2 saniyedemi oldurdu kusubuzu o nasil oluyr o nasl bir guctr

4. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    İlginç kısa sürede nasıl öyle olmuş... Üzüldüm. :(

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bir kere kanın tadını aldıysa o kuş bu davranışını hep yapar, bence değiştir...

6. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    ilk kuşum olduğu için değiştirmekte istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

.2 sn de dediğim ben odadayken aniden boynunu kanadının altını kafasını ısırmış hayvancağız elimde öldü hala vicdan azabından gözlerim yaşarıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

diğer soruyuda cevaplıyım 2-3 ay oldu dişiyide alalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

şiddetli kavgaları yoktu hiç olsaydı değiştiririm niye bu kadar kızdı hala aklım almıyor

7. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    biliyrm uzuluyrsn ama her firsati degerlendir derim arastir bi bakalim kus dovusu felan varmi isine yarar :)

8. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    kanın tadını alan luş davranışını tekrarlar defalarca denedim hep yanıldım güvendim bu son olur die ama nafile o kuşa sakın eş almayın dahada ayrı size alışık büyüsün..

9. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Kan tadı alan kuş vazgeçemez, ne demek oluyor? Kuşun içine vampir mi kaçmış :) Kuşu değiştirmezdim ben olsam.

10. Mahmut Esat Kocabey

Beğenileri:
    0
    gerçekten kazanır bu manyak dişiyede acıyorum boynundan gitti galiba nefes alamadı karşılık vermedi hiç erkeğe karşılık verseydi bari kaçırsaydı bişi yapsaydı ama yapmadı

Sayfayı Paylaş