Karadeniz Pet

Muhabbet kuşları nezaman konuşmaya başlar:)

birde yem olark ne kullanıyorsunz mama sı daldarısını alıyormunuz

aslında ben almayı pek düşünmüyorum ama bakalım birşey olmaz ama kuş kızışınca alırsanız iyi olur

kafesinizde kalamar kemiği enerji blok mineral blok gaga taşı muhakkak bulunmalı daldarı yı da fazla vermeyın haftada bir verseniz yeter kuş hazıra alışmasın

Bence konuşmaya çalışıyor aynı ritimde tekrar ediyor dediklerimi:)erkek kuşum yaptıgım ıslıklarıda öğrendi hemen.belki kuşu erken konuşan arkadaşlar vardırburda
ilgiye göre değişiyor konuşma süreleri.Ben yeme düştükten sonra falan 25-30 günlüktü.10-15 gün sonra cici kuşu cat pat söylüyordu.

Bu da bizimki.Tek sorunumuz odaklanma sorunu.Mehmet beyin ki gibi konuşmuyor.Canı ne zaman nereye konuşmak isterse orada konuşuyor ve telefonu görünce susuyor.Anca uzaktan bu kadar çekebildim :( Tv kıstığımda bile susuyor manyak.

Bu da bizimki.Tek sorunumuz odaklanma sorunu.Mehmet beyin ki gibi konuşmuyor.Canı ne zaman nereye konuşmak isterse orada konuşuyor ve telefonu görünce susuyor.Anca uzaktan bu kadar çekebildim :( Tv kıstığımda bile susuyor manyak.
Aynen benimkinde de aynı problem var anca canı isteyince

Ç
ok tatlıymış maşşalah

Geri