petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşları yem yemeden kaç gün aç durabilir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dilek tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. dilek

dilek Guest

Merhaba, benim yetişkin bir muhabbet kuşum var 2 günlüğüne şehir dışına çıkacağım. bırakacak yerim yok, yemliklerine yem doldurup evde bıraksam bir sorun olur mu ?

2. kartall82

kartall82 Guest

Akıllı yemliğiniz varsa onu kullanın yoksada 2 tane normal yemlik ile 2 günden fazla idare eder

3. Gökhan KARAALİ

Yemlikleri Doldurduktan Sonra 2 Günden Fazlada Dayanırlar Sorun Olmaz. Aklım Kalmasın Diyorsanız Pet Şişenin Dibini 3 Parmak Kalınlığında Kesip Yem Koyarak Kafesin Altına Koyabilirsiniz

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam,
    Bende bir kuş var. Kullandığım yemlik bundan 2 tane var.
    Kafeste toplam 2 gözde yem, 2 gözde kum var. haftada bir üfleyip takviye ediyorum. Bittiğini görmedim hiç.

5. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    siz yinede her ihtimale karşı Gökhan beyin dediği gibi yapın

6. dilek

dilek Guest

çok teşekkür ederim. aklıma birde çubuk yem takmak geldi. onuda takıp bırakırım artık. Grisi Allaha emanet. çok saolun

Sayfayı Paylaş