petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşlarım <3

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Demir tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Demir

[​IMG] [​IMG][​IMG]d/h/rjckt.jpg[/IMG][/IMG]
    Arkadaşlar kuşlarımın ırkı,yaşı ile ilgili bilgi verirmisiniz??Ayrıca erkek kuşum erişkinliğe ulaşmadı dişi kızgın ne yapabilirim yorumlarınızı bekliyorum...

2. Mustafa Demir

Arkadaşlar yardım eden yok mu??

3. Mehmet ŞEKER

kuşlarınızın ırkı yerli. maşaAllah çok güzeller.

4. Mustafa Demir

Teşekkür ederim Mehmet Bey yaşları hakkında fikriniz varmı?Birde dişimin kuyrugu çok uzun Çekoslavaka benziyor.

5. Mustafa Demir

Cevap yazan nie yok ??? :(

6. Mehmet ŞEKER

yaş için kafasını yakından çekmeniz iyi olur.

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

Bu kuşları aynı yerden mi aldınız. ?

8. Mustafa Demir

Hayır aynı yerden almadım.Kafasını yakından çekilmiş fto var zaten.Sizce kuşlarım sağlıklımı nasıl yavrular elde edebilirim??

9. Süleyman Mert DEMİRSOY

Maşallahları var biraz bekle kuşlar kızışsın ondan sonra kurlaşmalar başlayınca yuvalık tak rahatsız etme.bu arada yavru almak istiyorsan kuşları salma

10. Mustafa Demir

Teşekkürler dişi kızışmış durumda ama erkek daha kızışmadı malesef kuşları çok salıyodum artık salmam.Peki yavru renkleri nasıl olur??

11. Süleyman Mert DEMİRSOY

Buyuk ihtimalle anne babasına benzer ama atalarında yeşil,sarı renk varsa öyle olur

12. Mehmet ŞEKER

yavrunun renkleri belli olmaz

13. Süleyman Mert DEMİRSOY

ben zaten kesin birşey demedim Mehmet abi yukarda açıkladım ;)

14. Mustafa Demir

Ama birbirlerine kur yapıyorlar ama çiftleşme yok.Dişi bazen erkeğe vuruyor felan.Ama ben yavru almayı çok istiyorum :(

15. Mehmet ŞEKER

ben cevabı senin cevabına cevap olarak yazmadım :)

16. Süleyman Mert DEMİRSOY

daha yeni yeni alışıyorlar

Sayfayı Paylaş