Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Anlaşamıyor!

B

Bayram

Guest
Ben dişi bir muhabbet kuşu almıştım ama daha cinsini felan bilmiyordum cinsi iyi değilmiş kuşculara göre yavru felan vermezmiş ama ben genede gittim süper bir erkek aldım dişi seçmişti eşini anlaşıyorlardı ama daha sonra ben dişiyi sattım yerine kendim sevdim diye anaç diye bir dişi aldım.

Erkek Muhabbetle Dişi Muhabbet hiç Anlaşamıyorlar Kafeste Ayrı Yerlerde Duruyorlar Sürekli. Sanırım Dişi Büyük Erkekten.

Bülbül gibi şakıyan erkek muhabbetin sesi çıkmaz oldu arada sırada konuşur oldu acaba ne yapmam gerekir birbirlerine alışmaları için.

Günde 1 Ballı Kraker Yiyen Erkek Hiç Yemez Oldu.

LÜTFEN Cevap Verin Çok Zor Durumdayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

O Kadar Kişi Görmüş Bi Yardım Etmiyorsunuz !

Niye keyfiniz icin kusu esinden ayiriyosunuz ki! Imkaniniz varsa anlastigi esi geri getirin.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben dişi bir muhabbet kuşu almıştım ama daha cinsini felan bilmiyordum cinsi iyi değilmiş kuşculara göre yavru felan vermezmiş ama ben genede gittim süper bir erkek aldım dişi seçmişti eşini anlaşıyorlardı ama daha sonra ben dişiyi sattım yerine kendim sevdim diye anaç diye bir dişi aldım.

Erkek Muhabbetle Dişi Muhabbet hiç Anlaşamıyorlar Kafeste Ayrı Yerlerde Duruyorlar Sürekli. Sanırım Dişi Büyük Erkekten.

Bülbül gibi şakıyan erkek muhabbetin sesi çıkmaz oldu arada sırada konuşur oldu acaba ne yapmam gerekir birbirlerine alışmaları için.

Günde 1 Ballı Kraker Yiyen Erkek Hiç Yemez Oldu.

LÜTFEN Cevap Verin Çok Zor Durumdayım.
[/B][/SIZE][/SIZE]

Ona İmkanım Yok İşte :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Ayrı Kafeslere Koysam Araları Düzelirmi acaba ?

Yuva tak vitamin ekle sularina. Hayvanlari yalniz bırak biraz. Hava kararmaya donunce isigi ac gunu uzatmis olursun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Daha yeni koymussun alisirlar elbet merak etme. Yuvayi 1 hafta sonra felan tak.

Yuva Dediğiniz yuvalıksa Onu Önceden Takmıştım Hala Takılı Duruyor Dişi Bazen Girip Çıkıyor

Erkeğin Uçma Problemi Olduğu İçin Suları Hep Vitaminli Zaten.

Vitamin ile alakası yok. Eş tutmamışlar işte. Bence hangisini daha çok seviyorsanız güvendiğiniz petshopa götürün eşini kendisi seçsin.

Benim de boyle problemim vardi mamalarina keciboynuzu koydum. Bir hafta sonra çiftleşmeye başladılar. Bugün yenı çiftim geldi. Onlar da öyle. Yarın başlıyorum. Kolay gelsin.

bence erkeği götürün kendi eşini kendisi seçsin benim arkadaşımın dişi kuşu erkeğin kafasını oydu resmen dişiler tehlikelidir erkeği öldürebilir kavga başlarsa. tavsiyem dişiyi değişin

Yeni dişiyi getirdiğinizde yuvalık takılı olmasın 1 2 hafta birbirleriyle kaynaşsınlar daha sonra yuvalığı takın.

Benimde aynı problemim var kardes allah bize sabır versin değiştirme imkanımda yok dişi bi türlü erkegi sevemedi gitti bu aralar sık kavga ediyolar neden anlaşamıyolar bi türlü kafam basmıyo erkegim yetişkin dişi daha kızısmamıs durumda . :(

Şimdi Takılı Yuvalık Geldiğindede Takılıydı Dişi Bazen Dişi Girip Çıkıyor Yuvalığa Çıkarmam Gerekiyormu ?:confused::confused::confused::confused:

Vitaminle alakasi var kardesim bilmeden konusmayin. Yuvayi cikar 2-3 gun sonra tak dahada cikarma.

Geri