petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarım aynı kafeste

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve murat46 tarafından 24 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    arkadaşlar benim bir sorum olacaktı bende salma ortadan bölmeli bir kafesim var 3 dişi ve 3 erkek kuşularımı erkekleri bir tarafa dişileri bir tarafa koydum bu şekilde zaman la eş tutarlarmı yoksa aradaki bölmeyi kaldırmammı lazım kuşlarım yavru 4.5.ve 6 aylık kuşlarım bölmeyi koydugum zaman ötüşüyorlar birbirlerine ulaşmaya çalışıyorlar erkekler kafalarını aşagı yukarı sallayarak ufak ufak ötüşüyorlar ne yapmam lazım sizce şimdiden teşekkür ederim ..ve ayrıca bölmeyi kendi teliyle kapatıyorum o teli cıkarttıp karşı tarafı görmesini engellemeliyimm dişileri görmemelerimi lazım bi yardımcı olursanız sevinirim

#1 murat46, 24 Haziran 2016
    Son düzenleme: 24 Haziran 2016

Sayfayı Paylaş