petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarım çiftleşmeye hazır mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve geçyiğido tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. geçyiğido

kuşlarımı 2014- Şubat- Mart aylarında aldım aldığımda yaklaşık 2 aylıktı. şimdi gözlerinin içinde halkalar oluştu gayet belirginler ve yaklaşık 2 aydır da sürekli öpüşüyorlar ikisi de ilgili dişi kuşum bazen erkeğin ağzına kusuyor, birlikte oynuyorlar ve evin içinde uçuyorlar. kafesin kapısını neredeyse hiç kapatmıyorum yani evde serbest dolaşıyorlar. bu bilgileri verdikten sonra sorumu sorabilirim; kuşlarım dan yavru alabilir miyim ? ve almak için neler yapmam gerekiyor? şimdiden herkese teşekkür ederim... :)
    Not: dün yavruluk,kuş kumu ve kızıştırıcı aldım yuvalığı kafese sağlam şekilde monte ettim...

#1 geçyiğido, 11 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ekim 2014
  2. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Yuvalık koydunuzmu kafese. Önce onu bilelim.

3. geçyiğido

evet dün yuvalık,kızıştırıcı ve kuş kumu aldım kafese sağlamca monte ettim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

evet dün yuvalık,kızıştırıcı ve kuş kumu aldım kafese sağlamca monte ettim

4. Tunç ÇAĞATAY

Yavru istediğiniz çiftleri dışarı salmayın kafeste kalsınlar ilgiyi kesin kuşlara.

Sayfayı Paylaş