Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım çiftleşmiyor=(

• Konbuyu başlatan acemi_üretimhane
  • Başlangıç tarihi
A

acemi_üretimhane

Guest
arkadaşlar muhabbet kuşlarım çiftleşmiyor
önceden erkek vardı sonradan ona dişi aldım ama bir türlü çiftleşmiyor neden dir?
orta derecede kavga ediyorlar :D ama bazen öpüşüyorlar bi kere galibe erkek dişinin ağzına yem kustu xgaliba dişi ağzında bişeyler kırmaya başladı :cool:

zamanla alışacaklar iyice birbirlerine ondan sonra kızgınlaşacaklar daha sonra yavrulayacaklar hemen öyle acele etmeyin

Zamanla düzelirler şu an kur yapıyorlardır. Siz ne olur ne olmaz yuva alın 1 tane.

tamam alırım bir de kuşları duvara asmak şartmı ?

kavga etselerde birbirlerinden ayrılamıyorlar erkeği salınca dişi onuna yanına gelmek istiyo ve kafeste zıplıyo :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

he bide bu arada bide foto atim bekleyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

atamadım neyse boş verin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

acaba odam olurmu çok sessizdir ve huzurlu bazen gelirim yanına ilgilenirim

kuslara zaman verin kuslarda 3 ay es tutma sureci vardir. rahat birakin uzakdan izleyin gozle 1 haftada bir alt temizligini 3 gunde bir yemliklerini degistirin veya akili yemlik alin. ve ek besin olarak havuc,findik,ceviz, brokoli v erirseniz sperm yapimini atirir ve kizistirir.

Hemen olmaz öyle çiftleşme. Ayrıca kuşları salmayacaksınız ve kafes sabit bir yerde duracak. Yuvalık olmadan çiftleşmez kuşlar.

Geri