Karadeniz Pet

Muhabbet kuslarim ciftlesmiyor

Bozkurtbeyi

Yeni Üye
İyi günler sevgili mubissevenler yaklaşık 3 aydır bende olup çift olan muhabbet kuslarim iyi anlaşıyorlar öpüşüp koklasiyorlar lakin erkek çiftleşmeye yanaşmıyor dişi eğiliyor erkek yeltenmiyor çiftleşmek için yardımcı olursanız sevinirim ilginize şimdiden tesekkurler:(

zaman gerekiyo hemen çifleşmez alışması lazım sonra çift tutması lazım gerisi gerekir buna yardımcı olarak keten tohumu , nijer ,pet shop da satılan kızışdırıcı tohumlardan alabilirsiniz

Kizistirici Nijer tohumu ve ilaç verdim pek ise yaramadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Henüz yeniyim sitede nasıl fotoğraf yukleyecegimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Dışı eğiliyor erkeğin önüne ikiside genç kuşlar ama erkek yanaşmıyor bazen de erkek kafa sallıyor dışı vuruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

https://instagram.com/p/zpSvUvnvRa/ resim

Dışı eğiliyor erkeğin önüne ikiside genç kuşlar ama erkek yanaşmıyor bazen de erkek kafa sallıyor dışı vuruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

https://instagram.com/p/zpSvUvnvRa/ resim

imkannız var ise kuşları ayırın erkek dişinin kıymetini bilir böylelikle bir hafta kadar ayrı kafeslerde kalsınlar sonra birbirlerinin kıymetini daha cok bilirler

Mehmet nuri alkayis kardeşim adıyaman da ikamet etmekteyim bilgilerinizden dizinde adıyamanlı olduğunuzu gördüm üretici misiniz ,?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Dediginiz i de değerim

Konuları açmadan önce sizden istediğimiz, lütfen "Genel Bilgiler" Bölümünden, gerekli konuları ve (SSS) Konusunu Okuyunuz...

Son düzenleme:
Mehmet nuri alkayis kardeşim adıyaman da ikamet etmekteyim bilgilerinizden dizinde adıyamanlı olduğunuzu gördüm üretici misiniz ,?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Dediginiz i de değerim

üretici olmak isterdim tabi ama hobi olarak besliyorum yardımcı olmak isterdim size

Dilerseniz ozelden yazin oturup konusalim bi aci kahvemi ic hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Ozelden yaz istersen hocam bi oturup konualim bi aci kahvemi ic

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

üretici olmak isterdim tabi ama hobi olarak besliyorum yardımcı olmak isterdim size

Ozelden yazamadim hoca sana dilersen yaz bana oturup bi çay içelim tanısalim

Geri