petshop

Muhabbet kuslarim ciftlesmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bozkurtbeyi tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    İyi günler sevgili mubissevenler yaklaşık 3 aydır bende olup çift olan muhabbet kuslarim iyi anlaşıyorlar öpüşüp koklasiyorlar lakin erkek çiftleşmeye yanaşmıyor dişi eğiliyor erkek yeltenmiyor çiftleşmek için yardımcı olursanız sevinirim ilginize şimdiden tesekkurler:(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    161
  3. farukveyis

zaman gerekiyo hemen çifleşmez alışması lazım sonra çift tutması lazım gerisi gerekir buna yardımcı olarak keten tohumu , nijer ,pet shop da satılan kızışdırıcı tohumlardan alabilirsiniz

4. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Kizistirici Nijer tohumu ve ilaç verdim pek ise yaramadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Henüz yeniyim sitede nasıl fotoğraf yukleyecegimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz

5. farukveyis

6. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Dışı eğiliyor erkeğin önüne ikiside genç kuşlar ama erkek yanaşmıyor bazen de erkek kafa sallıyor dışı vuruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

https://instagram.com/p/zpSvUvnvRa/ resim

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    imkannız var ise kuşları ayırın erkek dişinin kıymetini bilir böylelikle bir hafta kadar ayrı kafeslerde kalsınlar sonra birbirlerinin kıymetini daha cok bilirler

8. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Mehmet nuri alkayis kardeşim adıyaman da ikamet etmekteyim bilgilerinizden dizinde adıyamanlı olduğunuzu gördüm üretici misiniz ,?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Dediginiz i de değerim

9. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Konuları açmadan önce sizden istediğimiz, lütfen "Genel Bilgiler" Bölümünden, gerekli konuları ve (SSS) Konusunu Okuyunuz...

#9 Emrehan DİLEKÇİ, 1 Mart 2015
    Son düzenleme: 1 Mart 2015
  10. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    üretici olmak isterdim tabi ama hobi olarak besliyorum yardımcı olmak isterdim size

11. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Dilerseniz ozelden yazin oturup konusalim bi aci kahvemi ic hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Ozelden yaz istersen hocam bi oturup konualim bi aci kahvemi ic

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

Ozelden yazamadim hoca sana dilersen yaz bana oturup bi çay içelim tanısalim

Sayfayı Paylaş