Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım çok kaşınıyor !!!!!!!!!!!!

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşlarım çok fena kaşınıyor tüm bit spreylerini denedim geçmedi çok kaşınıyorlar tüy dökümü yok nedir sorun anlayamadım vitamin ilacını felan veriyorum ama arkadaşımın kuşları var ne vitamin ilacı veriyor neredeyse hiç bakımını yapmıyor ama kuşları çok sağlıklı acaba bendemi sorun var bi cevap verin lütfen ishal soğuk algınlığı bunlarda yok sadece kaşınma birde kuşlarım çiftleşiyor ama çiftleşmeleri çok kısa sürüyor dişi izin vermiyor hep altından çekilmeye çalışıyor erkeğin yere düşüyorlar acaba bu sorun nedendir ?

Bence kuşlara banyo yaptır havalar sıcak rahatlasınlar biraz.

bitlenmiş ve ya tüye girmişlerdir her ihtimale karşı vilmektin al kullan

Dostlar vilmektin satin aldim nasil kullanacagimi bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum,tskler....

evet tuye girmiş olabilir dostum. vitamın alabilirsin. kişin banyo yaptırmayi tavsiye etmiyorum zaten cok gerek duyduklarında onlar kendısı suluktan kafalarını yıkıyor ;) benımkiler öyle yapiyor.

Cemsultan ustad ,kuslari vitamin manyagi yaptim en son vitaform verdim tabii veteriner tavsiyesiyle....show kuslarim cok degerlidir benim icin :) :) birtanesi tik varmis gibi kafasini geriye atiyor bu beni cok rahatsiz ediyor....

Cemsultan ustad ,kuslari vitamin manyagi yaptim en son vitaform verdim tabii veteriner tavsiyesiyle....show kuslarim cok degerlidir benim icin :) :) birtanesi tik varmis gibi kafasini geriye atiyor bu beni cok rahatsiz ediyor....

nasıl kafasini geriye atiyor ? tam anlamadım orayi.

Ustad,geriye dogru iki kanat arasina kasima gibi gidip gelmeler....

Evt dedigin gibi gibi ....bit pire gormedim olamaz 2 gunde temizliyorum asiri tikliyimdir...okuyorum,dostlara tlf edliyorum ama isin icinden cikamiyorum ...ustad disari cikmam gerek aksama herzamanki gibi burdayim....

Son düzenleme:
Geri