petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşlarım çok kaşınıyor !!!!!!!!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

Arkadaşlar muhabbet kuşlarım çok fena kaşınıyor tüm bit spreylerini denedim geçmedi çok kaşınıyorlar tüy dökümü yok nedir sorun anlayamadım vitamin ilacını felan veriyorum ama arkadaşımın kuşları var ne vitamin ilacı veriyor neredeyse hiç bakımını yapmıyor ama kuşları çok sağlıklı acaba bendemi sorun var bi cevap verin lütfen ishal soğuk algınlığı bunlarda yok sadece kaşınma birde kuşlarım çiftleşiyor ama çiftleşmeleri çok kısa sürüyor dişi izin vermiyor hep altından çekilmeye çalışıyor erkeğin yere düşüyorlar acaba bu sorun nedendir ?

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence kuşlara banyo yaptır havalar sıcak rahatlasınlar biraz.

3. Gökhan YILDIZ

bitlenmiş ve ya tüye girmişlerdir her ihtimale karşı vilmektin al kullan

4. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Dostlar vilmektin satin aldim nasil kullanacagimi bilmiyorum yardimlarinizi bekliyorum,tskler....

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet tuye girmiş olabilir dostum. vitamın alabilirsin. kişin banyo yaptırmayi tavsiye etmiyorum zaten cok gerek duyduklarında onlar kendısı suluktan kafalarını yıkıyor ;) benımkiler öyle yapiyor.

6. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Cemsultan ustad ,kuslari vitamin manyagi yaptim en son vitaform verdim tabii veteriner tavsiyesiyle....show kuslarim cok degerlidir benim icin :) :) birtanesi tik varmis gibi kafasini geriye atiyor bu beni cok rahatsiz ediyor....

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

nasıl kafasini geriye atiyor ? tam anlamadım orayi.

8. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Ustad,geriye dogru iki kanat arasina kasima gibi gidip gelmeler....

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

he uyurken öyle duru dostum zaten kuşlar.

10. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    Evt dedigin gibi gibi ....bit pire gormedim olamaz 2 gunde temizliyorum asiri tikliyimdir...okuyorum,dostlara tlf edliyorum ama isin icinden cikamiyorum ...ustad disari cikmam gerek aksama herzamanki gibi burdayim....

#10 Nejdet ODABAS, 6 Aralık 2013
    Son düzenleme: 7 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu neden kaşınır