petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarım eş ama kavga var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral06 tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. yusufkral06
    Gizli

kuşlarım eş birbirlerine yem kusuyorlar ama dişi erkeğe arada saldırıyor kanatmıyor ama çok bagırttırıyo erkeği ayaklarını kuyrunu kanadın vs ısırıyor :(:(:(

2. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Benzer durum bende de oluyor.. Üstadların yorumlarını merakla bekliyoruz..

3. Yasin ZORLU
    Gizli

2 gündür bende de olmaya başladı çok iyi anlaşırken kavga etmeye ısırmaya başladılar..

4. yusufkral06
    Gizli

cevalaya bilece admiler fütfen cevappp

5. Yasin ZORLU
    Gizli

güncelll cevap bekleniyor

6. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

arkadaşlar benim kuşlar eş değillerdi dişi sürekli erkeği itip kalıyor ve yanına yanastirmıyordu ben aralarına tel ızgara koyup günde 30 dk kus sesleri dinlettim 3.çü gün erkeği itip kakan dişi tele yapışmış erkeğin yanına gecmeye çalışıyordu 1 hafta sonra bir araya getirdim ve birdaha sorun olmadi
    Not: Dinleyeceğiniz çiftleşme sesi degil normal muhabbet kus sesi

7. Yasin ZORLU
    Gizli

bu konu hakkında başka fikri olan var mı?

8. Emre TURAN
    Gizli

Eşler arasında böyle şeyler çok normaldir. Endişe edilecek bir durum yok.

9. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Çok kavga varsa kuşları enaz sabahtan akşama ayırınca kavga kalmıyor. Yada erkek kızışık dişi değilse de kavga olur.

Sayfayı Paylaş