petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşlarım hakkında bilgi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve murat46 tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    arkadaşlar benim bölmeli bi kafesim var ben bu kafese 3 erkek 3 dişi attım ve erkekleri bi tarafa dişileri bi tarafa attım kafesin kendi teli ile ayırdım kendi aralarında ötüşüp duruyorlar birbirlerinin yanına geçmek istiyorlar erkekler sürekjli kafalarını bi aşagı bi yukarı yapıyorlar ufak ufak ötüşüyorlar bu kuşlarım eş tutarmı kafesin bölmesini birbirlerini görmeyecek şekildemi kapatmalıyım ben normal kendi teli ile kapattım birbirlerini görüyorlar yada< bölmeyi hiç takmamalımıyım bi cevaplarsanız sevinirim teşekkürler [​IMG][​IMG]

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tek kafesiniz mi var bence bu şekilde olmaz

3. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    yok kafesim var pvc kendinden yuvalıklı eş tutsunlar diye böyle bi yol denemek istedim

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Böyle olmaz erkekleri box kafesinize alın disiler o cifthanede kalsın arayı açın daha sonra tek tek erkekleri atın o cifthaneye 2 3 gün gozlemleyin sectigi disiyle boxtaki yerlerine alın ve en az 2 ay müdahale yapıp es değiştirme denemeyin

5. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    tmm anladım yusuf bey çok teşekkür ederimm başka öneriçeginiz bişi var yem olarak kızıl darı kullanuyorum bu yem iyi olurmu yoksa başka yemmi kullanmalıyımm sadece kızıl darı kullanıyorum

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Karışık yen yulaf çekirdekli yemi kullanırsanız daha çok faydalanirlar yediklerinden

7. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    teşekkür ederim yusuf bey

Sayfayı Paylaş