Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşlarım Hakkında Birkaç Suru .?

Volkan MOROĞLU

Meraklı Üye
Kuşlarımı 1 hafta önce aldım Sizce Herangi bir rahatsızlıkları varmı . Ve Ben yavruları olmasını istiyorum Araları pek iyi değil arada kavga ediolar ama hep yan yanalar. Düzelirmi Sizce ?
rf0nl.jpg

rf0p9.jpg

rf0q2.jpg

rf0qx.jpg

Kuşlarım Bunlar Yorumlarınızı Bekliyorum

kuşlarla ilgili yorum yapacak kadar bilgim yok ama krakeri çıkar, zararlı.
aynalı salıncağı çıkar yavru almak istiyorsan, birbirleriyle ilgilensinler :)

Aynasız Salıncak Ama Hiç Kullanmıolar Dışarıdan Güzel Görünüyor Die takıyorum .

Salıncağımız aynı . Zamanla alışıyorlar hatta salıncakta uyuyorlar . Krakeri çıkarma cunku kuşların yavru degil problem olmaz . Kavga hakkında bilgim yok . Havuç yada Nijer tohumu ver kizistirir yavru alabilirsin .

Krakeri çıkarın içinde bal değil kimyasal yapıştıcılar kullanılıyor.. Salıncağı da çıkartın madem kullanmıyorlar durmasının anlamı yok. Onun dışında kuşlarınız güzel.. Boy boy yavru alırsınız inşallah..

Hm tmm teşekürler bilgi için .
Bilgisi olan arkadaşlar Yorum Yapabilirsiniz .

MaşAllah kuşlarınız iyi İnşAllah yavru alırsınız.

abi dışardan hoş duruyor diye ıvır zıvırla doldurmayın şu kafesleri oyun parkı değil yaşam alanı oluyor o kuşun ac cıkart gereksiz şeyleri alan geniş dursun kuş rahatlasın saten ucmak özgürlük demektir sen doğasında özgür olan kuşu saten kafesde besliyorsun alanıda sıkıştırma zevkin için hem yavru alabilmen için kafesin düzeninin sade olmasıda bir etken o tünek zımparalı tünekse değiştir ve yavru almak o kadar kolay değil anlaşamazlar anlaşırlar ciftleşmezler çiftleşirler yumurta boş cıkan yumurta dolu cıkar yavru içinde ölür yavru yumurtadan sağ cıkar annesi babası korkar öldürür 1 çift kuş aldım çoğalır ürer yok öyle sen önce aldığın çifte iyi bakacaksın ki alabileçeğin yavruların orani yükselsin

Kuşların çok güzel maşAllah. Ama ballı kraker, salıncak ve aynayı çıkar. Kafesleri biraz dar gibi geldi bana. Geniş bir kafes alırsan daha iyi olur gibime geliyor. Ayrıca tahta tünek kullanmışsın bu güzel. Plastik önermiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tşekkürler Arkadaşlar Bilgileriniz İçin ..

Son düzenleme:
Geri