petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuslarım ıcın uygunmudur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kuzey Ateş tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.Ben 2 veya 3 cift alip 3 tarafi kapali 1 tarafi acik balkonda beslemek istiyorum.Antalyada yasiyorum sıkıntı olur mu?

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    antalya şubat aylarında genellikle denizden dolayı geceleri hava soğuyabiliyor ve normal bir insan kısa kollu tşörtle gezmiyor geziyor ama titreyerek :D alanyada özellikle , damlataş sahilinde titrediğimi bilirim ( saat 21.00 dan sonra )

siz yinede ocak şubat aylarında önleminizi alın en azından 2 ay kuşlar ev içinde durması iyi olur ( zaten antalyalılar ısınmak için klima kullanıyorlar bu kuşlar için risk teşkil ediyor sıcakda üflese soğukta üflese ( kışın klima odada ama klimadadan uzak yere konumlandırın kafesler ) .

#2 muhabbetciavukat, 17 Nisan 2016
    Son düzenleme: 17 Nisan 2016
  3. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    ayri bi cati katindaki balkona koyucam kisin etrafini musambayla iyice kapatip straforla yalitim yapicam

4. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    şunuu unutmayın kuşlar aşırı sıcaklarıda sevmezler bu yüzden ona göre ayarlamalarınızı yaparsınız iyi hobiler.

5. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş