Karadeniz Pet

Muhabbet kuşlarım kavga ediyor

ArminaDalyaTürk

Meraklı Üye
dün dayımın kafesinden bir beyaz bir de mavi olmak üzere bir çift aldım beyaz dişi erkek ise mavi bunlar daha önce yumurtlamış ama yumurtaları cılk çıktı dedi dayım neyse bunlar şimdi evimde aynı kafeste ve kavga ediyorlar bir birlerini dövüyorlar ve bağırtırıyorlar diğer sarı kuşlarımlada kavga ediyorlar birde bir sorum daha olacak beyaz sağlıklımı ? cinsi ne ? albino mu bir bakarsanız mutlu olurum maviyide atıyorum yani night king siz bakın sağlıklımı değilmi cinsi ne filan yazın yaşlarınıda hemen yazın lütfen

Beyaz albino. Mavinin kanadında bir problem mi var?

Bana mavinin(erkek) sağ kanadında sıkıntı varmış gibi geldi. kanadı düşük sanki. beyaz albino da dişi gibi albinolardan pek anlamam ama %99 dişi sanırım. ya yerlidir ya çek yada çek-yerli kırması daha uzaktan fotoğraf çekerseniz daha net yorum yapılabilir.

Bana mavinin(erkek) sağ kanadında sıkıntı varmış gibi geldi. kanadı düşük sanki. beyaz albino da dişi gibi albinolardan pek anlamam ama %99 dişi sanırım. ya yerlidir ya çek yada çek-yerli kırması daha uzaktan fotoğraf çekerseniz daha net yorum yapılabilir.
yaşları kaç peki ???

dişisi yok iki erkekler ama dövüşüyorlar galiba iki erkek ama aynı zamanda anlaşıyorlar bunları anlayamadım :/
siz bu kuşlara ilgi duyuyor musunuz ? maksat ticaret mi ?

kuşun kanadı düşmüş heyyyyy arkadaşım !!! adam sana kuşun kanadında problem var diyor sen cinsi nedir diyorsun ?

kanadı düşmüş kuşun

siz bu kuşlara ilgi duyuyor musunuz ? maksat ticaret mi ?

kuşun kanadı düşmüş heyyyyy arkadaşım !!! adam sana kuşun kanadında problem var diyor sen cinsi nedir diyorsun ?

kanadı düşmüş kuşun

kardeşim kuş benim değil !!! kardeşimin kuşlar bizim evde kalıyor kuşun kanadına ne yapabileceğim konusunda bir fikrim yok kardeşim bu foruma karşı zaten ben buradaki arkadaşların bilgisi için yükledim sarı olan kuşlar benim amacım ticaret değil sadece kuşları seviyorum kardeşim kuşun kanadını ne bilecekler veterinermi bunlar diyor ve kanadında problem olduğunu söyleyince kardeşim inanmadı üstelik cinsinin ne olduğunu öğrenmeye hakkım var ne dediğimi tam bilmeden beni yargılamayın

kardeşim kuş benim değil !!! kardeşimin kuşlar bizim evde kalıyor kuşun kanadına ne yapabileceğim konusunda bir fikrim yok kardeşim bu foruma karşı zaten ben buradaki arkadaşların bilgisi için yükledim sarı olan kuşlar benim amacım ticaret değil sadece kuşları seviyorum kardeşim kuşun kanadını ne bilecekler veterinermi bunlar diyor ve kanadında problem olduğunu söyleyince kardeşim inanmadı üstelik cinsinin ne olduğunu öğrenmeye hakkım var ne dediğimi tam bilmeden beni yargılamayın
bende diyorum ki senin kardeşinde cahil sen cehalete düşme diyorum kuşu bir veterinere götür cinsinide sor orada öğren

bende diyorum ki senin kardeşinde cahil sen cehalete düşme diyorum kuşu bir veterinere götür cinsinide sor orada öğren
Hangi veterinerlik fakültesinden mezunsunuz?
Veterinerler 5 yıl bu işin eğitimini almalarına rağmen şu ana kadar hiç röntgen falan çekmeden fotoğraftan anlayabilen veterinerle karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Geri